İlk defa jailbreak yaptım

ogulcant

Apple Sever
Konular
2
Arkadaşlar hepinize hayırlı günler.iPhone 6 telefonuma aldığımdan beri ilk defa jailbreak yaptım.Aşağıda koyduğum ekran görüntüsündeki repolar ekli.Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ama.Neye göre ne yüklemem gerek,jailbreak yaptıktan sonra kesin yüklemem gereken tweakler ya da bir tweakin çalışması için gerekli yardımcı tweakin hangileri olduğunu bilmiyorum.Bu konuda rehber veyahutta ufak özetle yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum.
Cihazım iPhone 6 32 GB

WhatsApp Image 2022-11-12 at 16.35.28.jpeg
WhatsApp Image 2022-11-12 at 16.35.29.jpeg

serdarstone

Apple Sever
Konular
6
Arkadaşlar hepinize hayırlı günler.iPhone 6 telefonuma aldığımdan beri ilk defa jailbreak yaptım.Aşağıda koyduğum ekran görüntüsündeki repolar ekli.Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ama.Neye göre ne yüklemem gerek,jailbreak yaptıktan sonra kesin yüklemem gereken tweakler ya da bir tweakin çalışması için gerekli yardımcı tweakin hangileri olduğunu bilmiyorum.Bu konuda rehber veyahutta ufak özetle yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum.
Cihazım iPhone 6 32 GB

Ekli dosyayı görüntüle 14926
Ekli dosyayı görüntüle 14927
kanka öncelik olarak neye ihtiyacın varsa onu indirmendir tavsiyem ama indirip deneyip beğenmediğini tekrar kaldırabilirsin ve bi kaçtane işe yarar tweak ve uygulama yazayım sana;
1: A-Bypass : jailbreak algılayan uygulamaları bypass eder.
2: Appstore++ : herhangi bir uygulamanın eski versiyonlarını yüklemene yarar.
3: BioProjectXS : herhangi bir uygulamaya şifre koynama yarar.
4: Localappstore ve Satella : ikiside uygualama içi satın almaları hackler (her uygulamada çalışmaz.)
5: Springtomize 5 : telefonun arayüzünü istediğin gibi değiştirmene yarar.
6: Snowboard: Tema Yapmana Yarar.
7: Shuffle: Ayarlar Bölümünü Düzenlemene yarar.
8: Crane: Herhangi Bir Uygualmada Hesap Çoğaltmana yarar.
9: Cydown : cydia'da ücretli olan tweakler veya temaları ücretsiz indirmene yarar ve dahası...
10: Youtubekiller : Youtube Premium hale getirir.(örnek:arkaplanda müzil oynatma gibi.)
11:İCleaner Pro: Telefonu Temizlemene yarar.
12:ReProvision: Dışarıdan yüklediğin uyglamaları imzalamana yarar.(Örnk:Uncover Jailbreak)
13: Filza: Telefonun ve Uygulamaların Dosya Sistemlerine girmene yarar.
14: Apps Manager : Uygulamaları sıfırlar ve telefona yeni yüklenmiş gibi olurlar.

Şimdilik bunları Tavsiye edebilirim severek kullanıyorum hepsini :)

ogulcant

Apple Sever
Konular
2
kanka öncelik olarak neye ihtiyacın varsa onu indirmendir tavsiyem ama indirip deneyip beğenmediğini tekrar kaldırabilirsin ve bi kaçtane işe yarar tweak ve uygulama yazayım sana;
1: A-Bypass : jailbreak algılayan uygulamaları bypass eder.
2: Appstore++ : herhangi bir uygulamanın eski versiyonlarını yüklemene yarar.
3: BioProjectXS : herhangi bir uygulamaya şifre koynama yarar.
4: Localappstore ve Satella : ikiside uygualama içi satın almaları hackler (her uygulamada çalışmaz.)
5: Springtomize 5 : telefonun arayüzünü istediğin gibi değiştirmene yarar.
6: Snowboard: Tema Yapmana Yarar.
7: Shuffle: Ayarlar Bölümünü Düzenlemene yarar.
8: Crane: Herhangi Bir Uygualmada Hesap Çoğaltmana yarar.
9: Cydown : cydia'da ücretli olan tweakler veya temaları ücretsiz indirmene yarar ve dahası...
10: Youtubekiller : Youtube Premium hale getirir.(örnek:arkaplanda müzil oynatma gibi.)
11:İCleaner Pro: Telefonu Temizlemene yarar.
12:ReProvision: Dışarıdan yüklediğin uyglamaları imzalamana yarar.(Örnk:Uncover Jailbreak)
13: Filza: Telefonun ve Uygulamaların Dosya Sistemlerine girmene yarar.
14: Apps Manager : Uygulamaları sıfırlar ve telefona yeni yüklenmiş gibi olurlar.

Şimdilik bunları Tavsiye edebilirim severek kullanıyorum hepsini :)
Zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim. Hepsini deneyip bakacağım

Geri