iOS 10 İçin Geliştirilmiş En İyi Jailbreak Tweakler

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Evanesco
Evanesco.png

Evanesco, özellikle cihazınızın arka plan resmini ön plana çıkarmanızı sağlayan bir tweak. Şöyle ki bir süre cihazınızın ekranına dokunmadığınızda ikonlar, dock menüsü ve durum çubuğunu sönük hal getirerek arka plan resmini rahat bir şekilde görmenizi sağlıyor. Ekrana tekrar dokunduğunuzda ise bu menüler tekrar beliriyor.
Birçok kullanıcı tabi ki sabahtan akşama kadar ekrana bakmıyor fakat telefonunuzun estetik açıdan görünümünü güzelleştiren bu eklentinin cihazınızda bulunması gerektiğini düşünüyoruz.
Evanesco iOS 8 – iOS10 kullanan cihazlar için kullanılabilir durumda ve Cydia’nın BigBoss reposunda ücretsiz olarak bulunuyor.

Ekli dosyalar

• 1529683730410.jpeg
    1529683730410.jpeg
    13.5 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
MakeRespringsGreatAgain
iPhone-Rebooting.png
1529683776788.png
iOS10 ile birlikte cihazınıza respring yaptığınızda ikonik Apple logosu ekranda belirmiyor, onun yerine siyah bir ekranla karşılaşıyorsunuz ve bu da bazen kafa karışıklığına sebebiyet verebiliyor.
MakeRespringsGreatAgain tweakini cihazınıza kurduğunuzda ise daha önceki sürümlerde olduğu gibi respring işleminden sonra Apple logosunu tekrar ekranda görmeye başlayacaksınız.
MakeRespringsGreatAgain, Cydia’nın BigBoss reposunda ücretsiz olarak bulunuyor.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Zeal
Zeal.jpg
1529683849157.jpeg

Zeal, Jailbreak yapılmış iPhone ve iPadiniz için geliştirilmiş kullanışlı bir batarya yönetim sistemi ki güç tasarrufu yapmanızı oldukça kolaylaştırıyor.
Zeal tweaki ayesinde cihazınızı düşük güç moduna almanın yanı sıra ekran parlaklığını düşürebilir ve activator bağlantısı sayesinde pil yönetim araçlarına ulaşabilirsiniz.
Bazı üçüncü parti uygulamalarla ulaşabileceğiniz pil döngüleri, pil aşınma seviyesi (pilinizin genel durumun) ve pil sıcaklığı gibi bilgilere de ulaşmanızı sağlayan Zeal, Cydia’da 0,99 dolardan satılıyor.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Cream 2
cream2.jpg
cream2.jpg

iOS cihazınızın kontrol merkezi için geliştirilmiş olan bir diğer tweak olan Cream 2, iOS10 cihazlarınızda kontrol düğmelerini renklendirmenizi sağlıyor.
Bu tweak ldukça hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor ve etrafınızda kimsede olmayan bir görünüm elde etmenizi sağlıyor çünkü kendi renklerinizi seçebiliyor olması sayesinde bu tweaki cihazına kuran arkadaşlarınız bulunuyor olsa da çok farklı görünümler elde etmeniz mümkün.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Creamless
Creamless.png
Creamless.png

Creamless basit olarak Cream 2 tweakinin tam tersi mantıkla çalışıyor. Şöyle ki, kontrol merkezinde bulunan butonları renklendirmek yerine bu bölümde bulunan butonları tamamen renksiz hale getirmeye yarıyor. Tam ters mantıkla çalışıyor olmasına karşın aynı Cream 2 gibi bu tweak de ücretsiz.
Minimalist çizgileri seven ve kontrol merkezini açtığında gökkuşağı gibi bir görüntüyle karşılaşmak istemeyen kullanıcıların tercih edeceği Creamless basit olarak hoş bir eklenti.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
ClassicFolders 2
ClassicFolders.jpg
ClassicFolders-Before-and-After.jpg

Eğer nostalji sevenlerdenseniz ve klasör görünümlerinin iOS 7’deki gibi olmasını istiyorsanız ClassicFolders 2 tweaki tam size göre.
ClassicFolders 2 tweakini kurduğunuzda, üstteki görselden de anlaşılacağı üzere klasör görünümlerinin tam ekran değil de parçalı olarak alt tarafta görünmesini sağlamış olacaksınız.
ClassicFolders 2 Cydia’nın BigBoss reposunda 1.99 dolardan satılmakta.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Aerial
Aerial.jpg

Aerial, Surenix tarafından geliştirilmiş olan yepyeni bir tweak olup, durum çubuğunda bulunan ikonları dilediğiniz şekilde renklendirmenizi sağlıyor.
Aerial tweakinin ayarlarında mümkün olan tüm ikonları düzenlemeniz mümkün ve yaptığınız ayarlar hangi menüde olursanız olun –dilerseniz ana ekranda dilerseniz herhangi bir uygulamanın içinde- geçerliliğini koruyor.
Her ne kadar bu tarz renkli şeyleri herkes sevmiyor olsa da, cihazını renklendirmek ve diğerlerinden farklı olmak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.
Aerial Cydia’nın BigBoss reposunda 1.99 dolardan satılıyor.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Littlemoji
Littlemoji.jpg

iOS 10 ile birlikte SMS veya iMessage göndermek istediğimizde emojiler eski sürümlere göre oldukça büyük bir şekilde gidiyor veya geliyor ki birçok kullanıcı bu durumdan hiç hoşnut değil.
Emojilerin bu şekilde olmasından hoşnut olmayan kullanıcılar için geliştirilmiş olan Littlemoji ile mesaj alıp gönderirken emojileriniz iOS 9’da olduğu gibi minimal bir şekilde iletilecek.
Bunun anlamı da emojileriniz artık daha az yer kaplayacak!
Littlemoji Cydia’nın BigBoss reposunda ücretsiz olarak bulunuyor.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
ReformX
ReformX.png

ReformX, ana ekranda bulunan ikonlarınızı dilediğiniz gibi düzenlemenizi ve sıralamanızı sağlayan ve birçok seçenek sunan mükemmel bir tweak.
Bir açıdan bakıldığında Springtomize tweakinin lite versiyonu gibi olsa da ana ekranda, dock menüsünde ve klasörlerde yapabileceğiniz değişiklikleri –özellikle boyutlandırma gibi- gördüğünüzde mutlaka denemek isteyeceğiniz bir eklenti.
ReformX, ana ekran diziliminden sıkılanlar için Cydia’nın BigBoss reposunda ücretsiz olarak bulunan ve mutlaka edinilmesi gereken bir tweak.

Uğuя

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
48
Teşekkürler usta devamı gelir inşallah ?

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623
Nowability – 0,99 $
1529685622369.jpeg

Nowability uygulaması, telefonunuzun ana ekranına çimdik atarak ana ekrana widget ekleyebilirsiniz. Böylelikle son gelen bildirimleri görebilir yada müzik widgetını ana ekrana ekleyerek müziklerinize anında müdahale edebiirsiniz. Tamamen interaktif ve ios 10’a özel uyarlanmış bu uygulamayı 0,99 dolara Cydia üzerinden indirerek sizde kullanabilirsiniz.

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623
ProximityLock: Ücretsiz
ProximityLock-Preferences-Pane.jpg

Yine İos 10 için tasarlanmış bir kilit uygulamasıdır. Çeşitli seçenekleri ile telefonunuzu isteğinize göre farklı şekillerde kilitlemenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Şekil çizerek, telefonu sallayarak, parmak izinizi okutarak veya yakınlık sensörü ile telefonunuzu kilitleyebileceğiniz bu uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
CCWallCustomizer: Kontrol merkezinin arka planını değiştirmenizi sağlayan tweak. (ücretsiz)
EnableCCMute: Tüm cihazlarda sessize alma özelliğini aktif hale getirmenizi sağlayan tweak. (ücretsiz)
Facebook Legacy UI: Facebook arayüzünün daha önceki sürümlerdeki gibi olmasını sağlayan eklenti. (ücretsiz)
Lockscreen Custom Text iOS10: iOS 10 ile birlikte gelen ekran kilidini açmak için ana ekran butonuna basın uyarısını değiştirmenizi sağlayan tweak. (ücretsiz)
Nest10: iOS 8’den sonraki sürümlerde klasör içinde klasör açmanızı sağlayan tweak. (ücretsiz – detaylı önizleme)
No Sugeestions YouTube: Youtube uygulamasında çıkan öneriler popup ekranının çıkmasını engelleyen eklenti. (ücretsiz)
NotifyMusic: Cihazınızda çalan müzik değiştiğinde bir bildirim bir bildirim almanızı sağlayan tweak. (ücretsiz)
NougatFolder: iOS 10 klasörlerinin Android Nougat sürümündeki gibi görünmesini sağlayan tweak. (ücretsiz – detaylı önizleme)
Phone Tools: Telefon uygulamasını dilediğiniz gibi kişiselleştirmenizi sağlayan tweak. (ücretsiz)
Sensible: Touch ID sensörünüzü ana ekran tuşu olarak kullanmanızı sağlayan eklenti. (ücretsiz)
SwipeToClearNotification10: Kilitli ekran ve bildirim merkezinizdeki tüm bildirimleri tek kaydırma hareketiyle kapatmanızı sağlayan tweak. (ücretsiz)
TeloletCharging 10: Telefonunuzu şarja veya USB ile bilgisayara bağladığınızda çıkan bildirim sesini değiştirmenizi sağlayan eklenti. (ücretsiz)
ViewBatteryBold: Batarya göstergenizin kalın bir şekilde (bold) görünmesini sağlar. (ücretsiz)
YouTube Tools: Youtube uygulamasını dilediğiniz gibi kişiselleştirmenizi sağlayan tweak. (ücretsiz)
9Folderz: iOS 10’daki klasörlerin iOS 9’daki gibi görünmesini sağlayan tweak. (ücretsiz)

Geri