IOS 12.4 Uyumlu Tweak Listesi

12.4 uyumlu Touchr tweaki var mı ? Bu yoksa bunun aynı işevini gören parmak izi sensöründen cihazın kilidini açıp kilitleyebileceğimiz güncel bir tweak var mı ?

12.4 uyumlu Touchr tweaki var mı ? Bu yoksa bunun aynı işevini gören parmak izi sensöründen cihazın kilidini açıp kilitleyebileceğimiz güncel bir tweak var mı ?

FingerTouchReachabilityFix12 yayınlanmıştı ama deneyin bi aynı görevi veriyormu bilmiyorum 12.4 uyumlu

Whoozit pro v2.0.8 beta-1 olarak 12.4 için Numbuster! (truecaller alternatif) desteği ile güncellendi.
Repolar sileo türkiye ve pulandres
Artı olarak swipeselection klavye için tweak de 12.4 için çalışıyor

Arkadaslar bu ne hatasi ??

52d72de3d027af8d9b73db6817979ef0.jpg

db7e4da9b894cf1a3f0239bb1c4f195b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
FingerTouchReachabilityFix12 yayınlanmıştı ama deneyin bi aynı görevi veriyormu bilmiyorum 12.4 uyumlu
Evet bu tweak çalışıyor ancak benim istediğim tek şey yok. Cihaz kilitli haldeyken fiziksel olarak home buton basmadan parmak izi sensörünü kullanarak açabilmek??

Evet bu tweak çalışıyor ancak benim istediğim tek şey yok. Cihaz kilitli haldeyken fiziksel olarak home buton basmadan parmak izi sensörünü kullanarak açabilmek??
virtualhome da vardı o özellik ama yeni versiyonu DVitualhome da yok , herhalde pil tüketimini arttırdığından koymadılar. Telefonu kaldırınca uyandıran tweak lerden birini yüklerseniz telefon uyandıktan sonra tuşa basmadan sadece parmak izinizi okutarak giriş yapabilirsiniz sanırım

virtualhome da vardı o özellik ama yeni versiyonu DVitualhome da yok , herhalde pil tüketimini arttırdığından koymadılar. Telefonu kaldırınca uyandıran tweak lerden birini yüklerseniz telefon uyandıktan sonra tuşa basmadan sadece parmak izinizi okutarak giriş yapabilirsiniz sanırım
Dediğiniz tweakler için bir örnek verebilir misiniz ?

iki yerden zeppelin dosyası olmuş Alexzielenski.. nedir kaldırın... çakışmış zeppelin tüm paketleri kaldırın ilk önce.. icleaner ile + ayar dosyaları silin.. temixle deyin..

1. Zeppelin türkiye paketi yüklerseniz Zeppelin otomatik iner..
2. ayrı zeppelin yüklemişseniz... Türkiye zeppelin paketi yüklediginizde çakışır...

anladınız...

Son düzenleme:

Yani örnek resimler Zeppelin yüklenmiş ama 2. Paket yüklersem Zeppelin yüklü ise çakışır kırmızı yazı çıkar kurmam için zeppelin kaldırıp türkiye paketini istiyorsam onunla birlikte zeppelin insin isterim..

Sonuç herşey insanların yaptığı hata .. repolardan sorun çıkmaz repo sorun verirse girmez yada Tweak yüklerken kırmızı yazı çıkar saten yü
klemez sıkıntı bakmadan incelemeden fazladan aynı dsosyaları üst üste yüklemeniz dikkat edin lüfen

15319730-F89B-499B-8486-4B194EF8C05C.png95D34E55-0921-41AA-BEED-E9F0BEC8A918.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
1. Zeppelin türkiye paketti kaldırın zeppelin yüklenecek ... kırmızı yazi çıkar önemli degil..
2. Zeppelin yüklenmiş olacak kaldırın...
3. zeppelin türkiye paketi ( zeppelin dosyası ile birlikte oto indir) bitti ..
sitting

Wale it up sanırım, tam emin olmadım ama :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tweak o evet ama güncel değil inşallah yakın zamanda güncellenir ya da direkt touchr benzeri tweak yayınlanır çok alışmiştım o tweake yokluğunu baya hissediyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Finger Touch 2 (FingerTouch olarak bitişik de olabilir) Virtual Home'a en yakın tweak bu. IOS 12.2 ve 12.4 sorunsuz.

Geri