IOS 12.4 Uyumlu Tweak Listesi

Tweak o evet ama güncel değil inşallah yakın zamanda güncellenir ya da direkt touchr benzeri tweak yayınlanır çok alışmiştım o tweake yokluğunu baya hissediyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1_Semperon
2_TaptapLs

bu iki ttweak benzer iş etmiyormuydu ben öyle biliyorum..

klasörü açmadan klasörün içindeki gözüken küçük ikonları gözteren ismi neydi ? arkadaşlar

Finger Touch 2 (FingerTouch olarak bitişik de olabilir) Virtual Home'a en yakın tweak bu. IOS 12.2 ve 12.4 sorunsuz.

Onda da yok dediğim özellikGüncelleme yapılarak eklenir umarım

ReProvision tweakini kurdum ancak böyle hata alıyorum. Çözümü nasıl olacak ?IMG_2230.jpg

Onda da yok dediğim özellikGüncelleme yapılarak eklenir umarım

Anladığım ben ne istediğinizi. Telefon kapalıyken home tuşuna dokunarak açılmasını diyorsunuz. Gerçi o da çok şarj yer sanırım.

Anladığım ben ne istediğinizi. Telefon kapalıyken home tuşuna dokunarak açılmasını diyorsunuz. Gerçi o da çok şarj yer sanırım.

Aynen öyle bunu istiyorum. Bunun haricinde hepsi tweaklerde bulunuyor bir şekilde

Cihaz sessizken telefon çaldığında titreşim olup olmamasını ayarlamak için kontrol merkezine kısayol ekleyebileceğim bir tweak var mı? Polus alternatifi gibi

Cydia dan kurduğumuz tweaklar ayarların içerisinde görünmüyor, acaba bunu nasıl yapabiliriz ?

12.4 uyumlu Touchr tweaki var mı ? Bu yoksa bunun aynı işevini gören parmak izi sensöründen cihazın kilidini açıp kilitleyebileceğimiz güncel bir tweak var mı ?
Activator ile yapabiliyorsunuz istediğinizi.

Cydia dan kurduğumuz tweaklar ayarların içerisinde görünmüyor, acaba bunu nasıl yapabiliriz ?

kurulumu? Yüklü değilse ekleyin güncelleme gelecektir ayarlara ekleyecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EasySwitcher x (public)
Barscape
Smog
McSettings
Fluidify
AppSwitcherGrid
PullOverPro
DarkChrome
FlashyHud
NiceCC
Reachit
Six(ls)
7Ower
NumberPad
For iPhone

BaseBadges
MitsuhaInfinity
SafeSettings
ActionBar
Poseidon

Locallap store repodan çalışmadı arkadaşın iphone 6 plus 12.4 e yükledik satınalma yapmıyor. En basiti mackolik pro denedik olmadı. Ben kendi cihazıma biyerden deb indirip yükşemiştim o çalışıyor. Repodan hangisini yüklememiz lazım.

Geri