Çözüldü iPhone 6s'de Wi-Fi bağlantısı sorunu çözüm lütfen

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Konular
154
@Serkan32 Cihazdan proplem olacağını zannetmiyorum. Doğrulamak için başka bir cihazdan kişisel erişim noktasını açın ve ona bağlanmayı deneyin. Eğer bağlanırsa ya şifreniz yanlış dır yada bağlanmaya çalıştığınız modemde mac koruması açıktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konular
1,180
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Yada modeme girip birisi seni engellemiş öyle bir özelik var tüm modemlerde telefonun mac adresini engelleyince doğru girsen bile modem sana izin vermiyor modemi sıfırla yani reset tuşuna 30 sn bas gerekli ayarları yap kesinlikle duzelecektir telefonda sıkıntı olacağını sanmıyorum

Iphone 7 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KS
KS
S
Konular
53
Yada modeme girip birisi seni engellemiş öyle bir özelik var tüm modemlerde telefonun mac adresini engelleyince doğru girsen bile modem sana izin vermiyor modemi sıfırla yani reset tuşuna 30 sn bas gerekli ayarları yap kesinlikle duzelecektir telefonda sıkıntı olacağını sanmıyorum

Iphone 7 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Serkan32 Cihazdan proplem olacağını zannetmiyorum. Doğrulamak için başka bir cihazdan kişisel erişim noktasını açın ve ona bağlanmayı deneyin. Eğer bağlanırsa ya şifreniz yanlış dır yada bağlanmaya çalıştığınız modemde mac koruması açıktır.

teşekkür ederim bir teli ve modemi sıfırlayayım olacakmı ..

DanqerLine

Emekli Yönetici
Konular
286
Önce şu yolu izleyerek ağ ayarlarımızı sıfırlayalım .Ayarlar >Genel>Sıfırla (en altta) kısmına girerek Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneği ile sıfırlayınız.Telefon yeniden başlayacaktır.

Açıldıktan sonra ayarlardan wifi seçeneğine girerek bağlanmayı tekrar deneyin.

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Konular
154
Sizin modeminizde sorun var muhtemelen tp-link marka modem kullanıyorsunuz. Eşiniz cihazıda android doğrumu?

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Konular
154
Yardım isteyin ama çözüm bulamayacaklar. Tp link modemlere android cihazlarla bağlanmak sıkıntıdır.

Çözüm
Geri