iphone Numaralar Bitişik Gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Merhaba arkadaşlar. Geçmiş çağrılara geldiğimde arayan her yabancı numara hangi ülkenin, şehrin, alan kodunun, her şeyinin farklı da olsa bir türlü büttün değil de ayrık bir halde göremedim. Nasıl tarif edebilirim onu da bilmiyorum. Hani normalde alan kodu ayrıdır mumaralarda ayrı ayrı yazarak çıkar heh işte ben de o alayı bitişik. Buna nasıl bir çözüm üretebilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim.

aydın ince

Üye
Apple Sever
Konular
23
Semirestore ile sıfırladım hala aynı şekilde hocam, bir çözümü yok mudur ki?
semirestore etmeyeceksiniz.. tgerek yok bu tarz işlere cihaza yazık hemen bir arıza var idye.. çünkü içindeki kalıntılar kalır. o kalıntıları silmeniz gerek çok fazla kalıntı bırakmışsınız .

ldrestart.. yada newterm 2 ile ldrestart yapın..
iclener pro ile temizle de.. birde

olmaz ise. jailbreak yap semirestore 11 ile Fabrika AYarlarıyla .. sıfırla kendine gelsin..

Son düzenleme:

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
semirestore etmeyeceksiniz.. tgerek yok bu tarz işlere cihaza yazık hemen bir arıza var idye.. çünkü içindeki kalıntılar kalır. o kalıntıları silmeniz gerek çok fazla kalıntı bırakmışsınız .

ldrestart.. yada newterm 2 ile ldrestart yapın..
iclener pro ile temizle de.. birde

olmaz ise. jailbreak yap semirestore 11 ile Fabrika AYarlarıyla .. sıfırla kendine gelsin..

Hocam semirestore etmemin sebebi cihaz ikidebir çöküyordu. Yaptıktan sonra icleaner'dan kalan tweak kalıntılarını da temizledim ayar dosyalarını, çökme problemini o şekilde çözmüş oldum. CCModules Pro ile LDRestart yaptığımda da çöküyordu mesela, artık çökmüyor. LDRestart atıyorum zaten cihaza fakat numaralar hala aynı gözüküyor. Başka bir çözüm yolu yok mudur ki?

Albert_Wesker

Emekli Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11
Konular
405
Hocam semirestore etmemin sebebi cihaz ikidebir çöküyordu. Yaptıktan sonra icleaner'dan kalan tweak kalıntılarını da temizledim ayar dosyalarını, çökme problemini o şekilde çözmüş oldum. CCModules Pro ile LDRestart yaptığımda da çöküyordu mesela, artık çökmüyor. LDRestart atıyorum zaten cihaza fakat numaralar hala aynı gözüküyor. Başka bir çözüm yolu yok mudur ki?
kalıntılar nedeniyle .. temiz kurulum şart ozaman..

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Arkadaşlar merhaba. Kayıtlı olmayan numara aradığı zaman bildiğimiz şekilde değil, tamamı bitişik şekilde gözüküyor. İlginç şekilde fark ettim ki aynı numarayı ben aradığım zaman normal gözüküyor ve kişi olarak kaydetmek istediğimde ise otomatik olarak isim kısmına tamamı bitişik halde numara yazıyor. Silip isim yazıp o şekilde kaydediyorum. Jailbreaki temizleyip yeniden de denedim, Semirestore da denedim sonuç aynı. Yardım eder misiniz ben bunu nasıl düzeltebilirim?

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Aynı soruları tekrar tekrar sormayın .

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Aynı soruları tekrar tekrar sormayın .

Peki o zaman buradan yazayım, sorun hala çözülmedi çünkü.

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Peki o zaman buradan yazayım, sorun hala çözülmedi çünkü.
LTE ayarını voice&data yapınca bu sorun oluyor. olabbilir .. bakın bi ...
Ayarlar - Telefon - Çevirme Yardımı
Bu ayar açık mı? bak
büyük ihtimal oparetor ile alakalı olbilir. telefon sıfrlanmış yine aynı ise. sorun

Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
25
Bu ayar açık mı? bak
büyük ihtimal oparetor ile alakalı olbilir. telefon sıfrlanmış yine aynı ise. sorun
eger abinin dedigi olmaz ise. .Telefon dilini İngilizce yap sonra Türkçeye dön sorun çözülecekmi bak

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Bu ayar açık mı? bak
Ayar açık hocam
eger abinin dedigi olmaz ise. .Telefon dilini İngilizce yap sonra Türkçeye dön sorun çözülecekmi bak
Hemen deniyorum hocam sonucu yazacağım

josepH

Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Konular
462
Hocam hal aynı düzelmemiş
hocam telefonu jailbreak kaldır ..sonra temiz kurulum yap fabrika ayarlara getir olmaması münkün degil bukadar söylemememize ragmen..
gerekirse operatörü ara
çok saçma olmaması

olana dek dediklerimiz yap öyle yaz hocam temiz cihazla ..

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
hocam telefonu jailbreak kaldır ..sonra temiz kurulum yap fabrika ayarlara getir olmaması münkün degilş bukadar söylemememize ragmen..

gerekirse operatörü ara
çok saçma olmaması
Hocam operatörümü yeni değiştirdim değiştirmeden önce de oluyordu hala oluyor. Söylediğiniz gibi sıfırladım da ama nafile 🥺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri