iphone Numaralar Bitişik Gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swealy

Üye
Merhaba arkadaşlar. Geçmiş çağrılara geldiğimde arayan her yabancı numara hangi ülkenin, şehrin, alan kodunun, her şeyinin farklı da olsa bir türlü büttün değil de ayrık bir halde göremedim. Nasıl tarif edebilirim onu da bilmiyorum. Hani normalde alan kodu ayrıdır mumaralarda ayrı ayrı yazarak çıkar heh işte ben de o alayı bitişik. Buna nasıl bir çözüm üretebilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hocam operatörümü yeni değiştirdim değiştirmeden önce de oluyordu hala oluyor. Söylediğiniz gibi sıfırladım da ama nafile 🥺

dil ile ilgili bir durum yabancı dile al sonra türkçeye ülkeyide türkiye seçilimi bakın resimmmmmmmmm atın .. bakın aldınızmı.. operatörü arayın..olmadı

Aldım hocam ingilizce türkçe dil ve bölge değişimi de yaptım o da olmadı neden böyle oluyor ya delireceğim

ypacak bir şey yok . hocam cihaz video resim atmadığınız sürece .bölge dil .ayarlar.. bir şwey yapayız telefoncuya götürün .. olmadı böyle yorumla şişiriyoruz konuyu boş boş

bu kadar olumlu cevaplara olmuyorsa zorlamayacakasınız forumda..

Bu şekilde hocam ben aradığım zaman ayrık ama karşı arama olduğu zaman bitişik gözüküyor

Ekli dosyalar

• 65E8BF41-BF48-48B6-A378-7760FA77E098.jpeg
    65E8BF41-BF48-48B6-A378-7760FA77E098.jpeg
    113.7 KB · Görüntüleme: 5
Telefonu Amerika dil İngilizce orjinal telefon ayarladık sorun yine yok ..

Ona rağmen numaralar bitişik değil kalıntı kalmış cihazda diyoruz konu kilit .. tweak yükleyip jailbreak kaldırın komple .. oyle temiz yapın

olmaması münkün degil..

IMG_0679.pngIMG_0678.pngIMG_0680.pngIMG_0682.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Telefonu Amerika dil İngilizce orjinal telefon ayarladık sorun yine yok ..

Ona rağmen numaralar bitişik değil kalıntı kalmış cihazda diyoruz konu kilit .. kaldırıp jailbreak . Komple . Format atın aynı sürüme yada sıfrkama tweak yükleyip yapın

Ekli dosyayı görüntüle 13423Ekli dosyayı görüntüle 13424Ekli dosyayı görüntüle 13425Ekli dosyayı görüntüle 13426
Neyin kalıntısı kalmış olabilir ki hocam? Bununla ilgili hiçbir tweak bir şey de kurmadım hani

0555 543 12 12 örnek rakam yazdım . eger . bunun üstünde rakam yazarsan bitişik olur . örnek
055554312121 ozaman birleşir..

Yoksa cihazda bitişik rakam olması güç bir durum bir şey yapmadığınız sürece.. kısa öz anlattım bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri