Çözüldü Jailbreak olmayan 14 proya ipa kurulumu

asilturk038

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Forumda ve ios da yeniyim konuyu yanlış yere açtımsa özür dilerim, scarlet ile ipa kurulumu yapıp cihazımda kullanıyordum fakat 2 3 gündür sertifika hatası veriyor güven işaretli olmasına rağmen ipa dosyasını kurabileceğim scarlet tarzı bir uygulama mevcutmudur sertifika sorunu yaşamayacağım ?

Merhabalar arkadaşlar,
Forumda ve ios da yeniyim konuyu yanlış yere açtımsa özür dilerim, scarlet ile ipa kurulumu yapıp cihazımda kullanıyordum fakat 2 3 gündür sertifika hatası veriyor güven işaretli olmasına rağmen ipa dosyasını kurabileceğim scarlet tarzı bir uygulama mevcutmudur sertifika sorunu yaşamayacağım ?
scarlet şu an için imzası açık büyük bir ihtimalle kara listeye girmişsin uyarıda Bu uygulama bütünlüğü doğrulanamadığı için yüklenemiyor" diyorsa sertifika patlamıştır. "Uygulama Doğrulanamıyor" diyorsa kara liste yemiştirsin

Uygulama doğrulanamıyor internet bağlantısı gerekli vs vs de bu sorunu nasıl aşacağız ?

Merhabalar arkadaşlar,
Scarlet’i nereden indirebilirim?

Sorunu çözebildin mi bende aynı sorundan muzdaripim blacklist e takıldık :/

@asilturk038, tek çare 1 yıl lisanslı sertifika almak arkadaşım öbür türlü zorlanırsınız .

Geri