Jailbreak olmayan 14 proya ipa kurulumu

asilturk038

Apple Sever
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar,
Forumda ve ios da yeniyim konuyu yanlış yere açtımsa özür dilerim, scarlet ile ipa kurulumu yapıp cihazımda kullanıyordum fakat 2 3 gündür sertifika hatası veriyor güven işaretli olmasına rağmen ipa dosyasını kurabileceğim scarlet tarzı bir uygulama mevcutmudur sertifika sorunu yaşamayacağım ?

Merhabalar arkadaşlar,
Forumda ve ios da yeniyim konuyu yanlış yere açtımsa özür dilerim, scarlet ile ipa kurulumu yapıp cihazımda kullanıyordum fakat 2 3 gündür sertifika hatası veriyor güven işaretli olmasına rağmen ipa dosyasını kurabileceğim scarlet tarzı bir uygulama mevcutmudur sertifika sorunu yaşamayacağım ?
scarlet şu an için imzası açık büyük bir ihtimalle kara listeye girmişsin uyarıda Bu uygulama bütünlüğü doğrulanamadığı için yüklenemiyor" diyorsa sertifika patlamıştır. "Uygulama Doğrulanamıyor" diyorsa kara liste yemiştirsin

Oyla:
Merhabalar arkadaşlar,
Scarlet’i nereden indirebilirim?

Oyla:
@asilturk038, tek çare 1 yıl lisanslı sertifika almak arkadaşım öbür türlü zorlanırsınız .

Oyla:
Geri