ReProvision destek

Memoo1905

Apple Sever
Konular
11
Kurdum tweak ama hesap ile giriş yapamıyorum ve yeni hesap açamıyorum nasıl kullanacağız acaba yardımcı olursanız sevinirim

kachac

Apple Sever
Konular
10
hesabına girerken hata alıyorsun biliyorum o olayı ben apple.coma giriş yapman gerek ordan kod alacaksın o kodu yapıştıracaksın şifre yerine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KS
KS

Memoo1905

Apple Sever
Konular
11
hesabına girerken hata alıyorsun biliyorum o olayı ben apple.coma giriş yapman gerek ordan kod alacaksın o kodu yapıştıracaksın şifre yerine

Girdim APPLE.com a nerden nasıl şifre alacağım yardımcı olur Musun rica etsem

kachac

Apple Sever
Konular
10
istiyorsan beni arayabilirsin facetimedan görüntülü olarak anlatabilirim 05426188274

myfranco

Apple Sever
Konular
0
Kurdum tweak ama hesap ile giriş yapamıyorum ve yeni hesap açamıyorum nasıl kullanacağız acaba yardımcı olursanız sevinirim
Appleid.apple.com'a gir. Apple kullanıcı adını ve şifreni yaz. Açılan sayfada biraz aşağı kaydır ve eklediğim resmi göreceksin. Generate password'e klikle. Ben İngilizce kullanıyorum, Türkçe kullanımda Türkçe çıkar doğal olarak. Bir isim yazıp, create(yarat) dediğinde şifre verecek. Onu yazarsın. Reprovision'da ilk ekranda normal kullanıcı adını ve şifreni sorar, 2. ekranda bunu girmen gerekir.

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2019-08-29 at 02.39.28.png
    Screen Shot 2019-08-29 at 02.39.28.png
    55.4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

nihat1551

Apple Sever
Konular
7
Yeni konu açmadan burada. Yazayım derim, Reprovision da sorun var şu anda uncover i imzalayınca uygulama açılmıyor. Genel bir sorun sanırım birkaç forumda bu şikayeti okudum. Geçen gün benim cihaza da oldu baya bir imza denemesinden sonra düzeldi sonra ellemedim. Biliyorum uncoveri silsem imzalasam reprovision açılmayacak, diğer cihaza ne yaptıysam olmuyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,093
Yeni konu açmadan burada. Yazayım derim, Reprovision da sorun var şu anda uncover i imzalayınca uygulama açılmıyor. Genel bir sorun sanırım birkaç forumda bu şikayeti okudum. Geçen gün benim cihaza da oldu baya bir imza denemesinden sonra düzeldi sonra ellemedim. Biliyorum uncoveri silsem imzalasam reprovision açılmayacak, diğer cihaza ne yaptıysam olmuyor.

Yorumunuza karşılık denedim imzaladım uncover durum nedir? Sıkıntı göremedim

Ekli dosyayı görüntüle B578A2CD-18E6-436C-AB04-23993A65B2FC.MP4

nihat1551

Apple Sever
Konular
7
Önceden imzalananlarda sorun yok, sorun uncoveri silince yenisini imzalayınca oluyor. Ya da filza ile uncover yükleyip imzalayınca da imzadan sonra uncover açılmıyor.

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,093
Önceden imzalananlarda sorun yok, sorun uncoveri silince yenisini imzalayınca oluyor. Ya da filza ile uncover yükleyip imzalayınca da imzadan sonra uncover açılmıyor.

Deneyip bilgi veriririm ??

wolfdr

Apple Sever
Konular
0

Reprovision tweakde ASCI kod arızasi var gelistiricisi acikladi. Gectigimiz pazar gunu cozecekti ama henuz yenisi yayinlanmadi. Bu surede reprovisionu tamamen sisteminizden kaldirin ve yenisini bekleyin. İyi forumlar.
Hatalı sürüm > 0.4.3
Daha eski surum kurmayin onlarda da baska hatalar var. Bilgilerinize

21huseyin

Çevirmen
Apple Sever
Konular
5
Yeni güncelleme var.Yükleyip deneyin.
Güncel sürüm 0.44

nihat1551

Apple Sever
Konular
7
Yeni güncelleme var.Yükleyip deneyin.
Güncel sürüm 0.44

Sırf bu sorun yüzünden diğer iphpne 6 cihazı tekrar formatladım ilk olarak reprovision yükledim ve uncover imzasından sonra reprovision açılmadı uncoveri sildim, sonra cihazA silzee den uncover yükleyemedim, yükleme başlar başlamaz kayboluyor, yüklediğim tweakbox da aynı hatayı yaptı. 3 u tools ile uncover attım ve reprovision 3,5,3 yükledim ama bu sefer başka kullanıcı hesabı girdim imza tamamlandı, dahada ellemeye korkuyorum :) tweakbox u da bu arada sildim geri yüklenmiyor, benzersiz udid değil gibisinden uyarı veriyor ve profil yüklenmiyor, Şu an uncover çalışıyor ve manuel denedim imZalıyor ve atma yapmıyor, sorun hesaptan mı cihazdanmı bilemedim , güncellersem ya açılmazsa :)

21huseyin

Çevirmen
Apple Sever
Konular
5
Sırf bu sorun yüzünden diğer iphpne 6 cihazı tekrar formatladım ilk olarak reprovision yükledim ve uncover imzasından sonra reprovision açılmadı uncoveri sildim, sonra cihazA silzee den uncover yükleyemedim, yükleme başlar başlamaz kayboluyor, yüklediğim tweakbox da aynı hatayı yaptı. 3 u tools ile uncover attım ve reprovision 3,5,3 yükledim ama bu sefer başka kullanıcı hesabı girdim imza tamamlandı, dahada ellemeye korkuyorum :) tweakbox u da bu arada sildim geri yüklenmiyor, benzersiz udid değil gibisinden uyarı veriyor ve profil yüklenmiyor, Şu an uncover çalışıyor ve manuel denedim imZalıyor ve atma yapmıyor, sorun hesaptan mı cihazdanmı bilemedim , güncellersem ya açılmazsa :)

Güncel versiyonu kendim denedim aynı hata devam ediyor.Hesaplarla alakalı bence de.

myfranco

Apple Sever
Konular
0
Arkadaslar, anladigim kadariyla, cogunuz unc0ver imzalamak icin kullaniyor Reprovision’i. Aslinda hic ihtiyaciniz yok. Cok daha basit bir yontem soyleyeyim. Appcake kurun, Safari’ye uncover.dev yazin. Siteden download diyin. Biraz bekleyin. Download bitince ne ile acayim diye soracak. Fazlasi diyip, Appcake secin. Dosyasi Appcake icinde Imported icine atacak. Oradan kur diyin, ekrandan cikmadan bekleyin. En son kur diyip bitirin. Reprovision’dan baktiginizda dosya gorul,eyecek bile artik.
Ben kopya uygulama kullanmiyorum ancak Spotify aile grubundan aldigim hesap birkac gun sonra bedavaya dusuyordu. Sirf o yuzden impactor ile atiyordum. Reprovision onun icin kurmustum. Onu da spotilife ile hallettim. Unc0ver da normal aciliyor. Appcake’de revoke sorunu yok bildigim kadariyla.

Aklima gelen tek bir sorun var, cihaz kapatilip acildiginda ne olacagi. O durumda unc0ver calismayabilir.

Sorunuz olursa buradan sorunuz. Diger arkadaslar da faydalanir.

Son düzenleme:

erturrk

Apple Sever
Konular
0
Arkadaslar, anladigim kadariyla, cogunuz unc0ver imzalamak icin kullaniyor Reprovision’i. Aslinda hic ihtiyaciniz yok. Cok daha basit bir yontem soyleyeyim. Appcake kurun, Safari’ye uncover.dev yazin. Siteden download diyin. Biraz bekleyin. Download bitince ne ile acayim diye soracak. Fazlasi diyip, Appcake secin. Dosyasi Appcake icinde Imported icine atacak. Oradan kur diyin, ekrandan cikmadan bekleyin. En son kur diyip bitirin. Reprovision’dan baktiginizda dosya gorul,eyecek bile artik.
Ben kopya uygulama kullanmiyorum ancak Spotify aile grubundan aldigim hesap birkac gun sonra bedavaya dusuyordu. Sirf o yuzden impactor ile atiyordum. Reprovision onun icin kurmustum. Onu da spotilife ile hallettim. Unc0ver da normal aciliyor. Appcake’de revoke sorunu yok bildigim kadariyla.

Aklima gelen tek bir sorun var, cihaz kapatilip acildiginda ne olacagi. O durumda unc0ver calismayabilir.

Sorunuz olursa buradan sorunuz. Diger arkadaslar da faydalanir.
ben de imza sorunu yaşadığım için kendimce bu şekilde düşünüp dediğinizi yaptım fakat cihazı kapatıp açmaya korkuyorum tekrardan giremem diye. Bu şekilde imza problemi olmayabilir ama reboot olunca kullanamayabiliriz

Geri