Sohbet köşeşi

Konular
62
Daha fazla  
Adım
Kemal
Meslek
Özel şirket
Cihaz
iPhone 13
Merhaba arkadaşlar ben geldim :) güzel sayfa olmuş ilerde güzel yerlere gelir inşallah

eyvallah arkadaşım hoşgeldin aramıza...

Eyvallah arkadaşlar

Tesadüfen gelen bildirimle gördüm siteyi takip ediyordum ama üyeliğim yoktu Artık merhaba demenin vakti geldi diye düşündüm Güzel paylaşımlarınız ve bize aktaracağınız güzel bilgiler için teşekkür ediyorum şimdiden

herkese iyi forumlar sevgi ve saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba aramıza hoş geldiniz.. arkadaşım iyi forumlar elimizden geldiğince. daha iyi daha güzel ve zengin içerikle blgilerimizi sunmanın mutluluğu içindeyiz.. karşılık beklemeden.. saygılar bizden..

Hoşgeldin dostum Sefa’lar getirdin

Hoş geldiniz
Güzel zaman geçirmeniz dileğiyle iyi forumlar

Değerli Arkadaşlar, Forumların olmazsa olmaz Sohbet Köşemizi tüm Üyelerimize açmış bulunmaktayız.
Burada herkesin katılımı bekliyoyum

Ben başlangıcı yapıyorum....44 yaşında, 1 kız Çocuk Babası, Teknoloji cahili, hiç bir Konuyu bilmeme rağmen zaman içerisinde @serif61 @HasanBasdereli güzel dostlarımın katkılarıyla benim ögrenme azmime ışık oldular.. repo nedir eklenti nasıl yüklenir bilmeyen biriydim.. bu forumu açtım evet.. ve herşeyi para olan.. lisans ve eklentilerine kadar 1 senede anca toparlandı sayfa kendini eskiden.. sıkıntı veren sayfa şimdi sorunsuz devam etmektedir.. iyi mi ettim bilmem.. Ama ben emekli olana dek bu forum dim dik ayakta kalacak...

Forumla ilgili genel düşüncelerinizi/iyileştirme önerilerinizi'de burada ayrıca paylaşabilirsiniz.....

Saygılarımla

Allah bağışlasın abi .. vallaha sen cahilim diyosan biz yanmışız.. ? daha iyi yerlere gelecektir forum.. bende ögrenciyim. iphone hastasıyız... sizden başka sayfalarda.. direk hemen yardım edeen görmedim.. aman böyle devam edin..

Abim devam devam ama isteğim var şu profilleri hallet o eksik Banner lar ?

Geri