Sohbet köşeşi

Merhaba.
Araniza katildigim icin mutluyum ancak bir sorunum var. Sizin reponuzdan tweak ve uygulama yuklemeye calisirken sileo hata mesaji verip uygulamayi yuklemiyor. Bu konu hakkinda yardimlarinizi rica ediyorum.

Merhaba.
Araniza katildigim icin mutluyum ancak bir sorunum var. Sizin reponuzdan tweak ve uygulama yuklemeye calisirken sileo hata mesaji verip uygulamayi yuklemiyor. Bu konu hakkinda yardimlarinizi rica ediyorum.

ARAMIZA HOŞGELDİN Arkadaşım..

sorunun cevabı ise.. anladığım...

Sileo
uyumlu olmayan bir tweak yüklüyorsunuz error gib ibri yazı çıkıyordur...

uyumlu edilmedigi ve sadece cydia uyumlu ıolduğu içindir... tweak neyse uyumlu edilir. ismi verirseniz..

Son düzenleme:
Hayir. Ekranda cikan yazi ekteki gibi.
Guvenilmez diye bir hata aliyorum.

Ekli dosyalar

• D93440EE-A1A3-473E-970E-9160438249F5.png
    D93440EE-A1A3-473E-970E-9160438249F5.png
    193.8 KB · Görüntüleme: 7
Bu sadece bu tweak/program icin degil trappledestek reposundaki %90 icerikte bu sekilde.

Bu sadece bu tweak/program icin degil trappledestek reposundaki %90 icerikte bu sekilde.

DS Yazanlar şu an Cydia uyumlu tek ben ilgilendiğim için zor oluyor

1.Resim 2.resimdeki Duvar Kağıtları ve altındakiler Sileo uyumlu

459 tane dem 161 tanesi Sileo uyumlu şu an yavaş yavaş yapılıyor

a62cb45802ac1ba0a7100482bc18ea72.jpg

b2a7384e891cad49db63ee14b7382253.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anladim destekleriniz icin cok tesekkur ederim.

Hepsi Cydia uyumlu ama DS olmayanlar Sileo uyumlu A1harbi Birazdan olacak 15 dakkaya kolay gelsin

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Aranızda yeniyim. Sitenizi yeni keşfettim reponuzdan bikaç tweak yükledim baktım yardımlaşma falan ortam güzel gibi bende aranıza katılmaya karar verdim eğer kabul ederseniz :)
iPhone konusunda yaklaşık 7 yıldır iPhone kullanıcısıyım ios 7-8-9 jbli kullandım 12.4 e kadar bi ara verdim. Şimdi tekrar jb dünyasına giriş yaptım. Tema konusunda biraz bilgim var. Bir sorum olacak yalnız. Ücretli temaları burada link vererek paylaşabiliyor muyuz?

Hoşgeldin aramıza verebilirsiniz kontrolü edilir linkler sağlamsa tabi olur sayfada diğer üyelerde faydalanmış olur. @Le0n

Aranızda yeniyim. Sitenizi yeni keşfettim reponuzdan bikaç tweak yükledim baktım yardımlaşma falan ortam güzel gibi bende aranıza katılmaya karar verdim eğer kabul ederseniz :)
iPhone konusunda yaklaşık 7 yıldır iPhone kullanıcısıyım ios 7-8-9 jbli kullandım 12.4 e kadar bi ara verdim. Şimdi tekrar jb dünyasına giriş yaptım. Tema konusunda biraz bilgim var. Bir sorum olacak yalnız. Ücretli temaları burada link vererek paylaşabiliyor muyuz?

Hoşgeldiniz keyifli forumlar bekleriz tabiki

Geri