Sohbet köşeşi

Teşekkürler hoşbulduk

hoşgeldin dostum sefalar geirdin.. bizler elimizden geldigince 24 saat soruya cevap ve çözüm için elimizden geleni yapıyoruz umarım üyerlerde bundan memnundur.. ortamı begendigin icin mutlu olduk sagol

Dün cydiada iki tane güncelleme vardı cydia sistem uygulamalarından. Güncelle dediğimde. Sürekli hata verdi en sonunda jb gitti kendi kendine ? uncover de açılmıyor. Sıfırdan kurcam galiba. Çok tuhaf

Hoş geldin hocam seni eskilerden bilirim aramızda olmana seviniriz bende packix de developer im her konuda yardımlaşırız

Hoş geldin hocam seni eskilerden bilirim aramızda olmana seviniriz bende packix de developer im her konuda yardımlaşırız
Bi temam var güncelleyim yükleyelim o zaman packixe ? hoşbulduk teşekkürler :)

Bi temam var güncelleyim yükleyelim o zaman packixe hoşbulduk teşekkürler :)

Sanırım güzel temalar paylaşırsanız güzel olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sanırım güzel temalar paylaşırsanız güzel olur

Yoğun çalışıyorum biraz ama evde olduğum sürece her fırsatta paylaşırım. Paylaşmak güzeldir ?

Selamlar

Forum zaten çok güzel umarım daha da güzel yerlere gelir başarılar :) emeklerinize saygılar

Forum zaten çok güzel umarım daha da güzel yerlere gelir başarılar :) emeklerinize saygılar

teşekkür ederiz güzel sözler için.. bizde gece gündüzdaha iyi olması ve üyelere iyi bir platform oluşturmak bilgiler dağıtmak ..amacımız çıkarsız :giggle:

Takip ettiğim tek forum JB' de yeniyim ama çok hızlı çözümler sunuyorsunuz ve çok başarılı tweakler ve programlar paylaşıyorsunuz emeği geçen herkesin eline sağlık başarılarınızın devamını dilerim

Bu site devrim abi bu şekilde devam ettiği sürece konuşulan sevilen yardımcı olunan tr nin en iyi iphone formu yolunda aday

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hepinizin emeğine sağlık...
birde bu formu ve repoyu yasaklılar listesinde göstermiş para manyağı cahiller..

iPhone 3G'den beri jailbreak kullanmışlığım vardır. Crackli tweakten jb kaybetmedim hiç. Paldır küldür kontrol etmeden yüklersen crackli bile olmasa gidiyor zaten. Birazcık dikkat ve buradaki üstadların yardımıyla güzelce kullanılır. Hayırlı forumlar

iPhone 3G'den beri jailbreak kullanmışlığım vardır. Crackli tweakten jb kaybetmedim hiç. Paldır küldür kontrol etmeden yüklersen crackli bile olmasa gidiyor zaten. Birazcık dikkat ve buradaki üstadların yardımıyla güzelce kullanılır. Hayırlı forumlar

Peki bi soru. Bu crackli tweaklerin cihaza erişim sağlama olasılığı yok mu ?
Mesela Mesajlar resimler vs.

Geri