Trappledestek Repo Güncelleştirmeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte sorunum tam olarak o. Onu silemiyorum. Cydia içerisinde silmem imkansız çünkü silme işareti çıkmıyor. Ben de filza ile sildim. Daha sonra kaynakları yenilediğimde silinmiş gözüküyor. Tekrar yenileme yaptığımda yeniden hortluyor
icleaner pro + ayar dosyaları tüm dosyaları cydia dahil. sil.. düzelecek repolar orjinal haline gelecek ilk kuruluma.

icleaner pro + ayar dosyaları tüm dosyaları cydia dahil. sil.. düzelecek repolar orjinal haline gelecek ilk kuruluma.
Ayar dosyalarına nereden ulaşabilirim acaba bir türlü göremiyorum

Ben shadow kullanıyorum gayette memnunum

ya baba cydia kaldırdıgında tüm repolar gider.. orjinaller kalır... bir resim bile vermiyorsunki çözüm bakalım böyle gider soru cevap gruba yazın.. çözüm için
Telegram hesabı oluşturdum video çektim atacaktım bir baktım düzeldi 😂 yardımlarınız için herbirinize teşekkür ederim

14.2 için mi. Uyumlu tweak bulamadım. Hangi repoyu kullanıyorsun

Repomuzda güncel edilecek ve yeni . tweak temalar

1. Fuji Türkçe
2. Faint UI Güncel
3. CloudPane Güncelleme
4. Amongos Güncelleme
5. Magsafe Güncelleme
6. SweipeSelection Güncel
7. Mida Güncel
8. Edge Güncel
9. iosbigsur Güncel
10. BelzaStatusbar
11. HaptickKeys Türkçe Güncel
12. Faintuitui
Yeni oldukça burdan bilgilendirilecek

Son düzenleme:
Magsafe 4.2 de çalışırmı

Trappledestek Forum ve Repo biliyorsunuzki makina değiştigi için. taşıma yapılmıştı... gece itibariyle aynı yerden devam ediyoruz. gecikmeden dolayı özürdileriz.

1. Tranzlo 1.0.2
2. Boardy 1.1.1
3. liaca Güncel
4. Yobunevolotions 1.3.5
5. Ekip TR
6. Colorly 1.6.1
7. Ohmyflash 1.0.0

Devamı olursa eklenicek

Merhaba arkadaslar,

floatingdock plus 13 iOS 14.2 de calismiyor, bunun güncellenmesi ne zaman gelir? Veya buna benzer bir uyulama tweak daha var mi? iPhone 6s kulaniyorum. Ipad gibi menüsü olsun istiyorum ve picture in picture modu olsun.

saygilar

Trappledestek repoda güncel edilecek yeniler ..

1. Apps Manager
2. Violet
3. Keyboard Color
4. Liaca
5. Liaca Skicker
6. Xline
7. Emerald

Merhabalar
Sizden ricam anchor veya gridicolus tweaklerini bünyenizde bulup güncellemeniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ben tweaki güncelleme istedi güncellemeye bastım güncellemedi sonra silip tekrar güncel halini yükleyeyim dedim sildim gene güncellemedi ve hata verdi

Nasıl çözebilirim bunu ?
Not: Filza var

Ekli dosyalar

• B4A31CB3-BAE5-40B2-9390-E38F94AA2A5F.png
    B4A31CB3-BAE5-40B2-9390-E38F94AA2A5F.png
    79.1 KB · Görüntüleme: 7
  • 0F3241B2-3A55-4C2C-B777-474AC3EF78AB.png
    0F3241B2-3A55-4C2C-B777-474AC3EF78AB.png
    49.2 KB · Görüntüleme: 8
Hocam ben tweaki güncelleme istedi güncellemeye bastım güncellemedi sonra silip tekrar güncel halini yükleyeyim dedim sildim gene güncellemedi ve hata verdi

Nasıl çözebilirim bunu ?
Not: Filza var
Biraz önceye kadar ben de benzer sorunu yaşıyordum ama az önce oldu. Ara ara deneyin düzelecektir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri