Trappledestek Repo Güncelleştirmeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu açmadan önce araştırdım ve oradaki yöntemleri denememe rağmen repo içerisindeki tweakler aktif olmadı bu ilk sorunumda.

ikinci sorun ise; trappledestek sitesine bağlanmaya çalıştığımda sertifika hatası ve güvenlik sorunu gibi bazı kısıtlamaları almam ve sorunu aşmam gerekti.

repo ile ilgili yaşadığım sorunun ekran görüntülerini ekliyorum.30A1EC14-F374-42CC-86FB-98C2FFEABE1D.png

Konuyu açmadan önce araştırdım ve oradaki yöntemleri denememe rağmen repo içerisindeki tweakler aktif olmadı bu ilk sorunumda.

ikinci sorun ise; trappledestek sitesine bağlanmaya çalıştığımda sertifika hatası ve güvenlik sorunu gibi bazı kısıtlamaları almam ve sorunu aşmam gerekti.

repo ile ilgili yaşadığım sorunun ekran görüntülerini ekliyorum.Ekli dosyayı görüntüle 12535

DNS servar değişti.. kapalıysdı bu yüzden .. yarım saat önce aktif oldu Repomuz SSL yenilendi .. kullanabilirsiniz.

Bugün güncel edilen Tweakler burdan yazılacaktır .

1. Watusitools 2.2.5k sürümü
2. Watusi 2 - 1.4.7 sürümü
3. Watusi 3 - 1.0.4 sürümü
4. Cercube For Youtube 5.2.26 sürümü
5. Bakgrunnur 1.7.1 sürümü

Son düzenleme:
Bugün repmuza güncel edilecek twealer listesi .. güncel oldukça burdan yazılacak

1. Crane - 1.1.3-5
2. Copic 2 - 1.1.4-2
3. Shuffle - 1.5.8
4. Essential Utilities - 1.5.1-1

Son düzenleme:
5. ldreboot - 2.0
6. L3TO 2.2 YENİ SÜRÜM

Son düzenleme:
@Normadia, newterm 2 için ek araç

su
Alpine
ldrestart

yerine artık
ldreboot
alpine yazacaksınız
Yanlış yazmışım. FaceID etkinleşirdiğim an sistem reboot ediyor. Yaşadğımı sorun için çözüm üretir mi yoksa yanılıyormuyum ?

@Normadia,
Faceid ios 14.4 üzeri Checkra1n malesef çalıştırmazsın Checkra1n çözüm üretemedi .. bu nasıl üretecek arkadaşım Checkra1n yazılımcılar çözecek yeni güncellemeyle beklemelisiniz

@Normadia,
Faceid ios 14.4 üzeri Checkra1n malesef çalıştırmazsın Checkra1n çözüm üretemedi .. bu nasıl üretecek arkadaşım Checkra1n yazılımcılar çözecek yeni güncellemeyle beklemelisiniz
İsim o kadar çağrıştırıyor ki tekrar tekrar sormak istedim. Tekrar teşekkür ederim cevabın için.

Trappledestek güncel edilen tema ve tweakler ..

1. Melt - 1.0.2
2. App Library Controlller - 1.4
3.DualClock - 2.3..2
4. Sleeper - 7.0.1
5.Dodo - 1.2..2
6. BackupAZ 4 (iOS 13 - 14) 1.2k

Son düzenleme:
Son 2 3 gündür güncel edilen yeni atılan Tweak Tema listesi..

1
. Autotouch
2. Watusi 3
3. Contacts Extended
4. Dodo
5. Amour 2
6. VpnStstus
7. Osadiark
8. Libgraphite
9. Elixer
10. LsContact
11. Filza
12. Cercube
13. Uyou
14. RatnaStatuabar
15. Eden

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri