Tüm JailBreakli Cihazlarda SHSH2 ile Downgrade işlemi.

checkra1n 13.3.1 ile 13.3 e dusurmeye calisiyorum yıne restore ekranında kalıyor basarabılen oldumu beyler

shs kaydı imzalar acıkken alınmıs olmasımı gerekıyor

Arkadaşlar

Tüm dosyaları bir klasöre koyun orada shift sağ tık yaparak powersell ile açın. Ardından başlat denen dosyanın içindeki kodu kopyalayıp kaptın ve powersell e yapıştırın(Yapıştırmak için sağ tık enter) Ondan sonra yine recovery ekranında kalabilirsiniz ama en azından hata ney onu öğreneceğiz o mavi ekran kapanmıyor hatayı gösteriyor bu yol. Elmada kalanada şaşırıyorum nasıl becermişseler recovery modda kalan 3utools ile çıkabilir. shsh kaydı olan denesin hatayı alan atsın buraya

iphone X 10.6 İOS 13.3.1 den 13.3 Downgrade işlemi başarılı bilginize. Eline sağlık Üstad

iphone X 10.6 İOS 13.3.1 den 13.3 Downgrade işlemi başarılı bilginize. Eline sağlık Üstad

Bence Nonce hatası veriyor sürekli siz tek denemede mi yaptınız nasıl yaptınız anlamıyorum ama bende nonca hatası veriyor neden acaba

Bence Nonce hatası veriyor sürekli siz tek denemede mi yaptınız nasıl yaptınız anlamıyorum ama bende nonca hatası veriyor neden acaba

selam dostum bentek denemede yaptım videoyu bir kaç izledim denilenlerin aynısını yaptım hiç bir problem çıkmadı illaki bir yerde bir hata yapıyorsundur videoyu dikkatlice izle tekrar dene bence

baslat denen dosyanın ıcınde kı kodu goremıy
Arkadaşlar

Tüm dosyaları bir klasöre koyun orada shift sağ tık yaparak powersell ile açın. Ardından başlat denen dosyanın içindeki kodu kopyalayıp kaptın ve powersell e yapıştırın(Yapıştırmak için sağ tık enter) Ondan sonra yine recovery ekranında kalabilirsiniz ama en azından hata ney onu öğreneceğiz o mavi ekran kapanmıyor hatayı gösteriyor bu yol. Elmada kalanada şaşırıyorum nasıl becermişseler recovery modda kalan 3utools ile çıkabilir. shsh kaydı olan denesin hatayı alan atsın buraya
orum nasıl kopyalayacagız

12.4'ten 13.3'e bu yolla geçilir mi? (iPhone 7)

tweakclaner telefonumu elmada bıraktı inşallah kurtarabilirim

herkese hayırlı akşamlar telefonum xs Max iOS 13.3 yüklü maalesef tweakclaner ile temizleyeyim dedim tweakleri sildi respring yaptı telefon açıldı Cydia dışında bütün tweakler silinmişti.telefonu kapatıp tekrar açayım dedim birdahaki açamadım elma logosu geliyor 1 dakikadan fazla kalıyor ekranda kapanıp tekrar geliyor.bütüm sürümlerin shsh2 kaydı var acaba aynı sürüme restore edebilirmişim yardımcı olursanız çok sevinirim herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Geri