Tüm JailBreakli Cihazlarda SHSH2 ile Downgrade işlemi.

Ben kimseye bu yöntemi tavsiye etmiyorum !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

herkese hayırlı akşamlar telefonum xs Max iOS 13.3 yüklü maalesef tweakclaner ile temizleyeyim dedim tweakleri sildi respring yaptı telefon açıldı Cydia dışında bütün tweakler silinmişti.telefonu kapatıp tekrar açayım dedim birdahaki açamadım elma logosu geliyor 1 dakikadan fazla kalıyor ekranda kapanıp tekrar geliyor.bütüm sürümlerin shsh2 kaydı var acaba aynı sürüme restore edebilirmişim yardımcı olursanız çok sevinirim herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum

Ve sen kardeşim özelden bana ulaş yardımcı olayım ,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iphone se kullanıyorum ve SHSH sitesinde Internal Name/Model | Board Configuration :
böyle bir kısım var. Buraya ne yazmam gerek. (Yazmayınca olmuyor.)

emeğine sağlık

Bende bu tweakclaner temizledim maalesef bir daha telefonum açılmadı elmada kaldı ve maalesef 13.3.1 yapmak zorunda kaldım jb gittı kimseye bu tweakclaner tafsıye etmiyorum shsh kayıt var ama nasıl yapilacagini bilmiyorum araştirdim detayli video bulamadim yardımcı olan olursa çok memnun kalırım daha doğrusu kalırız belki benim gibi çok insan var

Hocam Jailbreak sız cihazlarda niçin olmuyor ıphon sx var 13.3. Varken Jailbreak vardi şimdi gitti 13.3.1 oldu . ha Twitter den sana yazdim dıye beni engellemişim sağol allah razi olsun

Bende bu tweakclaner temizledim maalesef bir daha telefonum açılmadı elmada kaldı ve maalesef 13.3.1 yapmak zorunda kaldım jb gittı kimseye bu tweakclaner tafsıye etmiyorum shsh kayıt var ama nasıl yapilacagini bilmiyorum araştirdim detayli video bulamadim yardımcı olan olursa çok memnun kalırım daha doğrusu kalırız belki benim gibi çok insan var

Tweakcleaner konusunda katılıyorum sana forumda bu tweak yüzünden cihazı çöken 10-20 kişiye rastladım. Biriside benim. İos 13 den 13.3.1 e geçmek zorunda kaldım bende

Aynen kardeş şimdi bekle ki 13.3.1 yeni Jailbreak yayinlansın shsh kayısı diyip duruyorlar aldık da ne oldu jailbreakli telefon olması gerekiyor muş Ne anladım ben bundan

Aynen kardeş şimdi bekle ki 13.3.1 yeni Jailbreak yayinlansın shsh kayısı diyip duruyorlar aldık da ne oldu jailbreakli telefon olması gerekiyor muş Ne anladım ben bundan

13.3.1 için jeilbreak var zaten chakra1n destekliyor benim telefonu 13.3.1 de

iphone 6s ios13.3.1 ' den gönderildi.

Saygıdeğer kardeşim desteklen iPhone X kadar benimki Xs maalesef olmuyor.

güzel anlatım teşekkürler

eyv kardesim tsk

teşekkürler

arkadaşlar elinde iphone 7 ios 13.0 ipsw dosyası apple da yok ipsw de yok elinde olan var mı shsh kaydım 13 de var çünkü :(

arkadaşlar elinde iphone 7 ios 13.0 ipsw dosyası apple da yok ipsw de yok elinde olan var mı shsh kaydım 13 de var çünkü :(

3utools indir orda olmasi gerek Flash&JB bölümünde. kendim bakamiyorum malesef ;)

3utools indir orda olmasi gerek Flash&JB bölümünde. kendim bakamiyorum malesef ;)

hocam bilinen tüm ipsw sayfalarına baktım apple silmiş sürümü elinde olan var mı diye sordum bende birçoğu yedekli nedense onu yedeklememişim ama gerek kalmadı çünkü 13.1.2 ye kadar almışım shsh kayıtların saolsun önder hocam a teşekkürler

@onderazazi tşkler üstad gündüz telefonu 13.3.1 den bu yöntemle shsh kayıtlarımla 13.1.2 ye döndüm ve jb yaptım iphone 7 yi birde ipad pro 3 var dı 12.1.4 akşam dedim onuda 13.3 e çekeyim tüm kayıtlar var tam cihazı sıfırladım apple 13.3.1 desteğini kapatmış ve şuan 13.4 güncellmek zorunda kaldım senin programda son sürüm 13.3.1 görüyor ve hata veriyor yeniden editlermisin 13.4 den düşelim :)

sadece 13.3 dönüş yapabiliyoruz yoksa kaydımız olan bir sürüme dönüş yapabiliyor muyuz hocam ?

telefonumun jailbreakliysa neden bir eski sürüme geçeyimki bana Jailbreak siz telefonda geçebiliyorsaniz onu anlatın shsh kayıt var ne işe yariyor geri yükleyemedikten sonra.

Geri