Konular
6
Daha fazla  
Touch ID veya Kilit kodu yanlış girildiğinde resim çekip mail atan bir tweak vardı? İsmi ne acaba? Ios11.3.1 iPhone 7plus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı bayramlar arkadaşlar ben kurdum tweak i ama olmadı bende sürüm 11.4 beta 3 cihaz iPhone x

Oyla 0
Hayırlı bayramlar arkadaşlar ben kurdum tweak i ama olmadı bende sürüm 11.4 beta 3 cihaz iPhone x

11.3.1 iphone 7 plus çalıştı x olan arkadaş deniyor

Oyla 0
Az sonra yeniden repoya ekliyoruz bu defa sıkıntısız çalışıyor ufak bir problem vardı halletdim

Oyla 0
Böyle bir tweak vardı sanırım, ismi neydi?

Oyla 0
Hocam bu cihazlar arası geçiş yapmıyor apptore hesapları arası geçiş yapıyor

Oyla 0
Bu süreyi uzatan bir tweak var mı?

Oyla 0
Bu süreyi uzatan bir tweak var mı?

aslında biraz düşünürseniz sizinde yakalaya bileceği bir durum olan instagram canlı yayınları. Zaten canlı yayın yaptığınızda bu yayını 24 saat süreliğine hikaye kısmında yayınlatabiliyorsunuz. İşte bu sebeplerden dolayı instagram hikayeleri çok kısa sürüyor. bunun için tweak olduğunu sanmıyorum..

Oyla 0
Merhabalar,
Spotify da kulaklikla müzik dinlerken son ses bile açsanız ses az geliyor. İos 9 zamanında volume amplifier isimli tweak vardi telefonun ses seviyesini yükseltiyordu. İos 11.3.1 icinde buna benzer bir tweak var mi ya da spotify in sesini nasıl arttırabilirim?

Oyla 0
Spotify’da müzik kalitesini arttırmak için bu aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Spotify’da Müzik Kalitesini Arttırmak
Spotify uygulaması müzik akışı için Ogg Vorbis formatında 3 farklı kalite seçeneği sunuyor Mobilde normal kalitede akış 96 kbps. Masaüstü yazılımı ve web oynatıcısında standart kalite ile mobildeki yüksek kalite 160 kbpsakışa tekabül ediyor. Yalnızca Premium kullanıcılarının etkinleştirebildiği 320 kbps akış ise masaüstü yazılımında yüksek kalite, mobilde en yüksek kalite (Extreme) seçeneğinde mevcut.

Yan kısımda beliren pencerenin sağ alt kısmında yer alan “Ayarlar”butonunu kullanın.
Karşınıza gelen menüden “Müzik Kalitesi” bölümüne erişin.
“Aktarılıyor” bölümünde Otomatik Kalite’yi seçerseniz müzik kalitesi internet bağlantı hızınıza bağlı olarak otomatik belirlenecektir. Normal Kalite’de 96 kbps, Yüksek Kalite’de 160 kbps ve En Yüksek Kalite’de 320 kbps akış var.
Spotifyda-Müzik-Kalitesini-Arttırmak-5-1-576x1024.jpg

Premium abonelerinin kullanabildiği “İndir” özelliği için de müzik kalitesi ayarı mevcut. Bu indirmeleri genellikle Wi-Fi üzerinden yapacağınız için Yüksek ya da En Yüksek Kalite’yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Oyla 0
Merhaba Hocam,
Ben zaten bu ayarları denedim fakat benim istediğim ses kalitesini değil sesi arttırmak. Telefonumdaki mp3 leri dinlerken ki aldığım ses yüksekliği ile spotify daki aynı degil daha kısık. Bu sesi nasıl arttırırım onu araştırıyorum.

Oyla 0
Merhaba Hocam,
Ben zaten bu ayarları denedim fakat benim istediğim ses kalitesini değil sesi arttırmak. Telefonumdaki mp3 leri dinlerken ki aldığım ses yüksekliği ile spotify daki aynı degil daha kısık. Bu sesi nasıl arttırırım onu araştırıyorum.

Spotify: Önce tüm MÜZİK dosyalarının aynı kalitede olmadığını söyleyelim.

GERÇEK ayarları bu baska bilmiyorum..

Ses Kalitesi
  1. Ana sayfa'ya
    Icon_Home.png
    dokun.
    Premium hesabın var mı? Kitaplığın
    icon_library.png
    'a dokun.
  2. Ayarlar'a dokun
    icon_settings.png
    .
  3. Müzik Kalitesi'ne Dokun.
  4. Tercih ettiğin ayarları seç.
Tamamı Ogg Vorbis formatında olan aşağıdaki ses kalitesi ayarlarından birini seçebilirsin:

• Normal – Yaklaşık 96kbit/sn. değerindedir.
  • Yüksek – Yaklaşık 160kbit/sn. değerindedir.
  • En yüksek – Yaklaşık 320kbit/sn. değerindedir.
  • Otomatik – Ağ bağlantına bağlıdır.
Çevrimiçi (Aktarma kalitesi) ya da çevrimdışı (İndirme kalitesi) dinleme şekline göre farklı ayarlar seçebilirsin. Aktarma kalitesi ne kadar yüksek olursa o kadar fazla veri kullanılır. İndirme kalitesi ne kadar yüksek olursa o kadar fazla disk alanı kullanılır.

Ekolayzer
  1. Ana sayfa'ya
    Icon_Home.png
    dokun.
    Premium hesabın var mı? Kitaplığın
    icon_library.png
    'a dokun.
  2. Ayarlara Dokun
    icon_settings.png
    , sonra Çal'a dokun.
  3. Ekolayzer'e dokun ve onu aç
    icon_toggle.png
    .
  4. Bir ön ayara dokun veya ekolayzerdeki noktaları sürükleyerek özel ayar yap.
İpucu: Ayrıca Çal ayarlarında Ses Normalleştirmeyi ve/veya Geribildirim Seslerini açabilir veya kapatabilirsin.

Oyla 0
Merhaba Hocam,
Copy paste yapmaniza gerek yok. Sizde spotify varmi bilmiyorum ama birde kendiniz kıyaslayın bence o zaman anlarsınız. Ben 4 senedir kullanıyorum ve volume amplifier ile ses yükseltmiştim mis gibi kullanıyordum. Zaten benim bu konuyu açarken sorduğum şey de ses yukselten bir tweak var mi şeklindeydi? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Oyla 0
Bende zaten bir özellik var mi demedim ki ses yukselten bir tweak var mi dedim hatta volume amplifier isimli daha önceden bir tweak oldugunu suan buna benzer tweak olup olmadigini sordum. Siz kendiniz spotify ayarlarini copy paste yapmaya başladınız. O kadar sey yazdiniz ama ben halen ses yukseltme ile alakali spotify icin ya da iphone geneli icin bir tweak olup olmadigi ile ilgili cevap vermediniz. Umarım bilen birisi vardır.

Oyla 0
Bende zaten bir özellik var mi demedim ki ses yukselten bir tweak var mi dedim hatta volume amplifier isimli daha önceden bir tweak oldugunu suan buna benzer tweak olup olmadigini sordum. Siz kendiniz spotify ayarlarini copy paste yapmaya başladınız. O kadar sey yazdiniz ama ben halen ses yukseltme ile alakali spotify icin ya da iphone geneli icin bir tweak olup olmadigi ile ilgili cevap vermediniz. Umarım bilen birisi vardır.

aynı şeyler, yazmana gerek yok usta.. diyorumki spotify artık güncelemelerle ne tweak premium nede ses seviyesini yükkseltme program yada tweak bulabiliyorsunuz bunların önüne geçtiler..
sadece senin için o yazıları yaxzmadık bilmeyen olurda görürler diye yazdım resmi sitresinden.. sadece senin için .bunlaarı anlatmadım sadece sen bakmıyorsun konuya google arama motoru ve diger üyelerde bakıyor herkes senin gibi bilgili degildir herhalde..

uzatma ayarlar aynı ise baska çözüm bulman gerekecek buraya yazmana gerek yok :)

Oyla 0
Selamlar,
Resmi sitede varsa sen neden copy paste yapiyorsun? bana sorabilirdin kalite ayarlarini yaptin mi diye.
Ayrica sen hala spotify ile ilgili düşünüyorsun ama ben iphone geneli ses yukseltmeden de bahsettim. Volume amplifier in ne is yaptığına bir bak istersen. İşi biraz inada bindirdin ama anladığım şey senin hala konuya bir çözümün olmadigi ve yorum yazmak icin yazdığın oldu. Sorun değil muhabbet etmiş olduk.

Oyla 0
Fiyat: 1.99 USD
Volume Amplifier var saten İOS 11 DE DESTEKLER

Ses yüksekliğinizi %200'e kadar arttırabilirsiniz. ama şunu söylim tELEFONA sorun verebiliyor gerek yok bence..
Not: Tweak'i etkinleştirmek için, Lisans gerektirir.

AppStore'dan KUYLLAKLIK ses seviyesini yükseltme vardı program

Oyla 0

Yeni Mesajlar

Geri