Uncover Yükleme Sorunları için kesin çözüm

suti38

Üye
Apple Sever
Konular
24
Arkadaşlar merhaba cihazım 12.2 iPhone 7 unc0ver Jailbreak. Cihazımı yalnışlıkla kapatıp açtım ve normal olarak Jailbreak silindi Pc den Cydia İmpactor ile tekrar yükledim fakat unc0ver a tıkladığımda artık açılmıyor sinir oldum bu işe. Bunun çözümü nedir bilen varsa çok seivnirim...

Saygılarımla..

Suat Şahan

__________________________________________________________________________________________________
CEVAP.. VERİLDİ ... @Kardelen @DeliTurK uygulayanlar ..

Merhaba arkadaşlar uncover yüklemek sorunlu telefon reset attı uncover yüklenme sorunu cydia impacor ile yüklerken.. telden açılıp kapanma.. sorununa kesin çözüm .. önerilerimiz..

1. Yöntem .. Tel reset attı.. pcden Cydia impacor ile yükledik uncover açılıp kapanıyorsa telden yüklenmiyorsa.. cydia açılmıyorsa?

3u tools 3u Tools Profesyonel iPhone Aracı programı yükleyin . Yükledikten sonra cihazı bağlayıp flash & jb kısmından jailbreak seçeneğini seçerek kırmızı ile işaretlenen yerde son sürüm jailbreak ipasına tıklayarak yüklemeyi başlatın ipa yükle güven .. bitti.

2. Yöntem Uncover açılmıyor silindi ama Cydia Açık...

Yüklü olması gerekenler..

1. AppSync Unified (NO A12 SUPPORT)
2.
/ Appcake 6.1.3 versiyonu
3. Reprovision son sürümüyle sorunu çözmüş görünüyor

Appcake den Uncover bulun ve yükle deyin.. yükledikten sonra filza ile aç deyin.. ve sag köşede yükle deyin.. ipa yüklenmiş olacak .. Profilde görünmez..

Son olarak
burdan İPAYI İNDİR DEYİN telden Reprovision ile ipayı yükle deyin.. Profilimize gelmiş olacak 6.59 yazar Reprovisionla tekrar imzalayın.. bir daha 2 gün kala tekrardan bukadar

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,155
2b6ac02c0eaf3f72b97cca50db68e784.jpg
883355b7ef7e0a20559a9a9081a7ef48.jpg
43d3e74d6e1d2919370021e0d0b55950.jpg
e6e7744570b8ceed2e026c83f754a5d6.jpg

PC denendi [emoji106] kolay kurulum seçiğinizde Run Jailbreak deyin okadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Üye
Apple Sever
Konular
7
Reprovision imza da sıkıntı var , kullanılan hesapla da ilgili. Bir kimlikleimzalarken diğeri ile imzaladığında uygulama açılmıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Reprovision imza da sıkıntı var , kullanılan hesapla da ilgili. Bir kimlikleimzalarken diğeri ile imzaladığında uygulama açılmıyor.

son versiyonu kendi reposundan indirin.. 0.4.4 sürümü

cherkez

Üye
Apple Sever
Konular
3
Uncover dan yükleme yapamayan arkadaşlar parolanızı kapatıp denermisiniz

Albert_Wesker

Emekli Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11
Konular
405

wolfdr

Apple Sever
Konular
0
Ben artık reprovision uda sildim. İmpactorlada ugrasmiyorum. Telefon kapanip acilirsa tweakboxdan yukleyip jb yapiyorum daha sonra siliyorum.
Sizde bu yöntem güvenli mi?

seymes

Üye
Apple Sever
Konular
8
reprovisionda son sürüm yüklü ve pwnden replovisiondan yükleme yaptım benim ıd ile sonra ayarlardan güven dedim uygulama girmeye çalıştım girip atıyor gene yapamadım jb şuan aktif galiba ıd de sıkıntı var galiba Impactor ile yaptığımız zaman ordan kendi ıd giriyordun reprovisiondada kendim ıd ını giriyordun zaman sıkıntı olmuyordu ama imza ile alakalımı anlamadım bende 3tools ile sıkıntı yok ama oda 6 gün sonra bitiyor represionla imzayı yükseltmeye çalışsan zamanda uncyi açıp kapatıyor

Son düzenleme:

Albert_Wesker

Emekli Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11
Konular
405
reprovisionda son sürüm yüklü ve pwnden replovisiondan yükleme yaptım benim ıd ile sonra ayarlardan güven dedim uygulama girmeye çalıştım girip atıyor gene yapamadım jb şuan aktif galiba ıd de sıkıntı var galiba Impactor ile yaptığımız zaman ordan kendi ıd giriyordun reprovisiondada kendim ıd ını giriyordun zaman sıkıntı olmuyordu ama imza ile alakalımı anlamadım bende 3tools ile sıkıntı yok ama oda 6 gün sonra bitiyor represionla imzayı yükseltmeye çalışsan zamanda uncyi açıp kapatıyor

Cydia aktif ama uncover açılmıyorsa .. Appcake ile uncover indirp filza ile açıp sag köseden yükleyin.. aktif oluıcak AppSync Unified (NO A12 SUPPORT bu yüklü olsun mutlaka

Albert_Wesker

Emekli Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11
Konular
405
Ben artık reprovision uda sildim. İmpactorlada ugrasmiyorum. Telefon kapanip acilirsa tweakboxdan yukleyip jb yapiyorum daha sonra siliyorum.
Sizde bu yöntem güvenli mi?

SIKINTI Olmaz arkadaşım

nihat1551

Üye
Apple Sever
Konular
7

Başka bir icloud hesabı kullanın. Aynı sorunla karşılaştım başka bir icloud hesabı denedim sorunsuz imzaladı. 2 cihazda kullanabilirsiniz. Birsürü yöntem denedim, sıfır yazılım bile yükledim ilk reprovision yükledim hata verdi. Sorun uygulamadan ziyade hesaplarla alakalı sanırım. Reprovision ayarlarında revoke yapın ve sertifikaları silerek tekrar deneyin.

Fasoburak

Apple Sever
Konular
8
5729ok deyince reset atıyor ortada simge dönüyor dönüyor bi türlü telefon açılmıyor jb olmuyor ne yapmam gerekiyor ?

nihat1551

Üye
Apple Sever
Konular
7
En son hangi tweakı yüklediysen ondan olabilir pc den 3u tools ile library mobilesubstrate dynamiclibraries içerisinden silin ya da jb yi aktif etmeden uncover ayarından tweak ayarını i pasif yapın sonra cydia dan silin.

Fasoburak

Apple Sever
Konular
8
En son hangi tweakı yüklediysen ondan olabilir pc den 3u tools ile library mobilesubstrate dynamiclibraries içerisinden silin ya da jb yi aktif etmeden uncover ayarından tweak ayarını i pasif yapın sonra cydia dan silin.

çok tweak yükledim ya yaklaşık 5 gündür telefonu kapatmıyordum jb gitmesin diye

Geri