Uncover Yükleme Sorunları için kesin çözüm

suti38

Üye
Apple Sever
Konular
24
Arkadaşlar merhaba cihazım 12.2 iPhone 7 unc0ver Jailbreak. Cihazımı yalnışlıkla kapatıp açtım ve normal olarak Jailbreak silindi Pc den Cydia İmpactor ile tekrar yükledim fakat unc0ver a tıkladığımda artık açılmıyor sinir oldum bu işe. Bunun çözümü nedir bilen varsa çok seivnirim...

Saygılarımla..

Suat Şahan

__________________________________________________________________________________________________
CEVAP.. VERİLDİ ... @Kardelen @DeliTurK uygulayanlar ..

Merhaba arkadaşlar uncover yüklemek sorunlu telefon reset attı uncover yüklenme sorunu cydia impacor ile yüklerken.. telden açılıp kapanma.. sorununa kesin çözüm .. önerilerimiz..

1. Yöntem .. Tel reset attı.. pcden Cydia impacor ile yükledik uncover açılıp kapanıyorsa telden yüklenmiyorsa.. cydia açılmıyorsa?

3u tools 3u Tools Profesyonel iPhone Aracı programı yükleyin . Yükledikten sonra cihazı bağlayıp flash & jb kısmından jailbreak seçeneğini seçerek kırmızı ile işaretlenen yerde son sürüm jailbreak ipasına tıklayarak yüklemeyi başlatın ipa yükle güven .. bitti.

2. Yöntem Uncover açılmıyor silindi ama Cydia Açık...

Yüklü olması gerekenler..

1. AppSync Unified (NO A12 SUPPORT)
2.
/ Appcake 6.1.3 versiyonu
3. Reprovision son sürümüyle sorunu çözmüş görünüyor

Appcake den Uncover bulun ve yükle deyin.. yükledikten sonra filza ile aç deyin.. ve sag köşede yükle deyin.. ipa yüklenmiş olacak .. Profilde görünmez..

Son olarak
burdan İPAYI İNDİR DEYİN telden Reprovision ile ipayı yükle deyin.. Profilimize gelmiş olacak 6.59 yazar Reprovisionla tekrar imzalayın.. bir daha 2 gün kala tekrardan bukadar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri