CYDİA Kayboldu Geri getirme Uncover kaldırma Electraya geçiş iOS 11 LER İÇİN

olmuyor şimdide electra jailbrek yapmıyor dönüyor dönüyor normal açılıyor

63283c0dcfad59ab3b2c58b2cc1c920c.jpg

Bunları yükleyin tele

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11.3.1 için de geçerlimi acaba bu uygulamalar

remover vfs inmiyor saatler oldu nerdeyse ?

çözüm yokmu elecktra kurulmuyor başka yöntem varsa söyleyin kafayı sıyırcam aylarca jailbreak bekledik

Electra romever yüklenmiyor maalesef

yarım saattir reklam siliyoruz bu neydi şimdi
adam gibi site yokmu

Ben yükleyemedim reklam dan

buraya ekleyecek babayiğit aranıyor bi el atın da darlandım sabah beri kıçım ağrıdı

@DeliTurK
Abicim çok teşekkür ederim sabahın 9 undan akşamın bu saatine kadar yardımcı oldun zamanını ayırdın sorunu çözene kadar ne zaman arasam mesaj atsam yardımcı oldun ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. iyili varsınız yoksa şu an jailbraek im yoktu.

@DeliTurK kardeş ne yaptıysam olmuyor varsa bildiğin başka deneyelim yada biraz bekleyip restore edicez sanırım

Ben electrayı kullanıyorum böyle bir hatta alıyorum sileo kurulmuyor

Ekli dosyalar

• 1608D160-A9C0-413D-81E3-6D1296F5D557.png
    1608D160-A9C0-413D-81E3-6D1296F5D557.png
    289.4 KB · Görüntüleme: 5
hocam, electraremover ı indirdim ama biraz bekleyip error exploid hatası veriyor silme işlemini yapamıyorum. rollectra denedim onda da erase all data diyorum program kendini kapatıyor. ne denediysem olmuyor. cihaz jb li ama ne cydia ne de sileo var. sileo yu ipa olarak yükledim çalıştı ama ne indirirsem indireyim yüklendi gösterip yüklemiyor. kaldım ortada yok u bunun çözümü

hocam, electraremover ı indirdim ama biraz bekleyip error exploid hatası veriyor silme işlemini yapamıyorum. rollectra denedim onda da erase all data diyorum program kendini kapatıyor. ne denediysem olmuyor. cihaz jb li ama ne cydia ne de sileo var. sileo yu ipa olarak yükledim çalıştı ama ne indirirsem indireyim yüklendi gösterip yüklemiyor. kaldım ortada yok u bunun çözümü

Nasıl Yapılır? - ( Electra ) Error.Exploid Hatasının çözöümü

deneyiniz...

Geri