CYDİA Kayboldu Geri getirme Uncover kaldırma Electraya geçiş iOS 11 LER İÇİN

Merhaba, valla yazılan herşeyi yaptım ama bir türlü jb yi kaldıramıyorum. Benim ios sürümüm 11.4.1 ve vbs sadece 11.3.1 sürümü için var sanırım. 11.4.1 icin sadece electra jb var ve remove yapamıyorum. Telefonu restart yapıyorum jb gidiyor bu sefer thor ile yapmaya çalışıyorum hata veriyor. Rollectra dediğim gibi açılıyor remove diyorum kapanıyor. Var mi bildiğiniz baska remove yöntemi valla kalakaldım böyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba, valla yazılan herşeyi yaptım ama bir türlü jb yi kaldıramıyorum. Benim ios sürümüm 11.4.1 ve vbs sadece 11.3.1 sürümü için var sanırım. 11.4.1 icin sadece electra jb var ve remove yapamıyorum. Telefonu restart yapıyorum jb gidiyor bu sefer thor ile yapmaya çalışıyorum hata veriyor. Rollectra dediğim gibi açılıyor remove diyorum kapanıyor. Var mi bildiğiniz baska remove yöntemi valla kalakaldım böyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

konu başlığına verdim melisde vermiş.. onu indirip.. telefonu rebot edip.. cydia açılmaması gerek .. sonra Thor açıp işlemi edin.. ve cydia kalkmış olacak sonra Ayarlar/genel/sıfrla/ tüm içerikleri ve ayarları sıfrla diyip sonra tekrar.. edebilirsiniz...

Çok teşekkür ederim Th0r u yükledim respring yaptım sonra remove jb çıktı. onu da tamamladım ve tekrar th0r ile Jb yaptım şuan mis gibi çalışıyor :)

rica ederim arkadaşım... herzaman.. dikkatli kulanın .. jailbreak varsa mutlaka yaninda arkadaşı olan ThOr bulunsun...

Merhaba arkadaşlar Cydia kayboldu veya teli sıfırlamadan Uncover Kaldırma Cydiayı geri getirme yada Electra geri dönme gibi bir video işledim..
Gereken tüm işlemler link indirme sayfaları burda olacak ...

YENİ VERSİYON .. ThOr

Electra kulananlar ...
sonra
iOS 11.0 11.1.2
Electraremover v1 indirip sıfrlama işlemini gerçekleştirebilirler..
11.3 11.4.1 Olanlar
Electraremoverv4.1 indirip sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirler..

ios 11 Electra kullananlar
repo: indirilecek tweak: Tweak cleaner 11

Uncover pc olmadan tele yükleme..

Video

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Hocam ben sadece jailbreak kaldırma istiyorum geri kalan tüm verilerin silinmesini istemiyorum. Bununla bunu yapmak mümkünmü.

Geri