Rehber Dopamine 2.0 Jailbreak A9-A16 iOS 15.0-16.5.1

Video gelse süper olur yöneticilerimizden kurulum ile alakalı.

Hocam palera1n için cihaz kapanınca PC’yi açıp jb atmak gerekiyor biraz uğraştırıcı ve vakit alıyor bu yüzden dopamine jb’ye geçmek mantıklı mı bir de geçmek için force revert yapmak yeterli midir

Dopamine semi untethered jailbreak olduğu için Palera1n ( A12+ desteklemez ) gibi pc & Mac bağımlılığı yoktur.Cihaz kapanıp açılınca Dopamine cihaz üzerinden işlem tekrarlanarak JB kullanmaya devam ederiz.Rootless yöntemi kullananlar için Dopamine tercih edilmeli.RootFull kullananlar için Palera1n dışında seçenek yok.A12+ cihazlar Dopamine JB kullanmaktan başka alternatifi yok . ..

Palera1n JB geçiş yapacaksanız Force Revet süreçte sorun çıkarabilir.Özellikle RootFull dan Rootless geçiş yaparken kesinlikle cihaz temiz bir JB kurulumu şart . ..

Dopamine semi untethered jailbreak olduğu için Palera1n ( A12+ desteklemez ) gibi pc & Mac bağımlılığı yoktur.Cihaz kapanıp açılınca Dopamine cihaz üzerinden işlem tekrarlanarak JB kullanmaya devam ederiz.Rootless yöntemi kullananlar için Dopamine tercih edilmeli.RootFull kullananlar için Palera1n dışında seçenek yok.A12+ cihazlar Dopamine JB kullanmaktan başka alternatifi yok . ..

Palera1n JB geçiş yapacaksanız Force Revet süreçte sorun çıkarabilir.Özellikle RootFull dan Rootless geçiş yaparken kesinlikle cihaz temiz bir JB kurulumu şart . ..
Palera1n’de rootless kullanıyorum hocam ne yapmamı önerirsiniz force revert yapmayı düşünüyordum da

Değerli arkadaşlar jb sonrası iphone 11 face id iptal oluyor mu rica etsem teşekkür ederim

Arkadaşlar bende sorunu çözdüm sorun yaşayanlar twitter üzerinden opa ya ulaşsın yardım ediyor

Değerli arkadaşlar jb sonrası iphone 11 face id iptal oluyor mu rica etsem teşekkür ederim
Face ID ,Touch ID ve şifre kaldırmak gerekmiyor .Normal şekilde kullanımı devam ediyor . ..

Face ID ,Touch ID ve şifre kaldırmak gerekmiyor .Normal şekilde kullanımı devam ediyor . ..
Hocam palera1n rootlestan dopamine Jb’ye geçsem sıkıntı yaşar mıyım daha yeni ama her kapandığında pc açmak yoruyor artık

Yapamayan sorun yaşayan arkadaşlar opaya twitter üzerinden yazınca cevap veriyor benim sorunumla ilgilendi şimdi 16.5 iphone 11 cihazıma başarıyla jailbreak yaptım

Video gelse süper olur yöneticilerimizden kurulum ile alakalı.
Normal kullanıcılar farkında olmasada Dopamine sürümlere göre enjeksiyon yöntemi değişiyor ve bir kısım kullanıcı hatalarla karşılaşıyor.MDC ( 15.0 & 15.7.1ve 16.0 & 16.1.2 ) ,KFD ( 15.7 & 15.7.1 .) ve KFD landa ( 15.7.2 & 17.8.1 ve 16.5 & 16.5.1 ) enjekte yöntemi farklılaşılıyor.KFD landa yöntemi problemli.IOS 15.8 veya 16.5 ( KFD landa destekli ) sürümlü cihazda Dopamine yöntemi ile JB yapım videosu eklicem . ..

Slmlar.. Bende az önce dopamine jailbreak yüklemeyi başardım. Face Id sorunu yok. Sileo kurdum. Havoc repo dan daha önce satın aldığım Dleasy tweak kurdum. Jailbreak ve tweak sorunsuz çalışıyor..

Yapamayan sorun yaşayan arkadaşlar opaya twitter üzerinden yazınca cevap veriyor benim sorunumla ilgilendi şimdi 16.5 iphone 11 cihazıma başarıyla jailbreak yaptım
ne nasıl çözüm nedir açıklarsan uzun süre uğraşmadaqn haledebilirler burdaki arkadaşlar

ne nasıl çözüm nedir açıklarsan uzun süre uğraşmadaqn haledebilirler burdaki arkadaşlar
‘Görünüşe göre genel yapıdaki günlük koleksiyonu bozuldu’
Bunu söyledi (çeviri yanlış çevirmiş olabilir)
Ve yeni bir tipa dosyası attı yüklü olan dopamini silip onun verdiğini yükledim ve çalıştı şimdi bir tweak kurmayı deniyeceğim

‘Görünüşe göre genel yapıdaki günlük koleksiyonu bozuldu’
Bunu söyledi (çeviri yanlış çevirmiş olabilir)
Ve yeni bir tipa dosyası attı yüklü olan dopamini silip onun verdiğini yükledim ve çalıştı şimdi bir tweak kurmayı deniyeceğim
İpa dosyasını buraya yorum olarak eklerseniz sorun yaşayanlar o ipayı kullansın

Hocam palera1n rootlestan dopamine Jb’ye geçsem sıkıntı yaşar mıyım daha yeni ama her kapandığında pc açmak yoruyor artık
Palera1n Rootless’dan Dopamine geçmek doğru bir hareket olacaktır.İki yöntemde rootless tweak kullanıyor ve farkı yok.Dopamine semi untethered jailbreak olduğu için pc & Mac bağımlılığı yoktur. ..

Sorun yaşayan arkadaşlar bu dosyayı kurup denesin
Galiba Dopamine KFD landa desteği düzeltme yapılmış exploid sürümü.IOS 15.7.2 & 15.8.1 ve IOS 16.5 & 16.6.1 sürümleri KFD landa yöntemi Dopamine expolodi enjekte ediyor.Bu sürümlerde cihazım yanımda değil kontrol edemiyorum. ..

Palera1n Rootless’dan Dopamine geçmek doğru bir hareket olacaktır.İki yöntemde rootless tweak kullanıyor ve farkı yok.Dopamine semi untethered jailbreak olduğu için pc & Mac bağımlılığı yoktur. ..
Hocam peki sideloady ile direkt dopamine ipasını kurmak mı yoksa trollstore ile telefon üzerinden kurmak mı daha doğru pc olmadan trollstore kurabiliyor muyuz bilmiyorum da hep repodan kuruyordum trollstore’u eğer pc olmadan trollstore kurulabiliyorsa onu deneyeyim telefonum iPhone7+ 15.8.1

Geri