iOS 14.0-14.1 A10-A11 Checkra1n Jailbreak Linux

Arkadaşım iphone bul ile alakası yok parola zaten kurmaya engel olmaz çünkü parolayla ilgisi yok işlemin zamn zaman bunu yapr
Hepsinin denedim bütün girişler de aynı hatayı veriyor telefon normal bi sekilde jb oluyor tam açılacak elma da bi restart ediyor normal açılış yapıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sen cihazı sıfırla 32 bit ubuntuyu sitesinden indir usb belleğe kur oradan pach ile kur eror bile verse kurar hatta şöyle söyleyim komutları girince terminalden çıkma dfu moda alırsan hemen kendi kurar jb benim deneyimim bu mac vs adama ezber bozdurur işkence

Ses tuşunu ne zaman bırakıcaz bu sürümde otomatik başlatmıyor telefonu

Ses tuşunu ne zaman bırakıcaz bu sürümdür otomatikman başlatmıyor telefonu

Sen ses kısma ile güç tuşuna bas ekran gittikten sonra telefon kapanacak ekran kararacak karardıktan sonra 3 e kadr say güç tuşunu sal ondan sonra 3 e kadar say ister sal ister salma dfu ya geçer

Sen ses kısma ile güç tuşuna bas ekran gittikten sonra telefon kapanacak ekran kararacak karardıktan sonra 3 e kadr say güç tuşunu sal ondan sonra 3 e kadar say ister sal ister salma dfu ya geçer

hemen deniyorum

Testler jailbreak yapanlar var iPhone 7
Ben 7 kullanıyorum gayet stabil appsync daha güncellenmedi bide activtor ile çok komut vermeyin reboot yapıyor statusbara hiç işlem atamayın sağa sola verebilirsiniz touch çalışıyor respring atamayın reboot veriyor gereksiz bişiler kurmayın reboot atıyor

Ben 7 kullanıyorum gayet stabil appsync daha güncellenmedi bide activtor ile çok komut vermeyin reboot yapıyor statusbara hiç işlem atamayın sağa sola verebilirsiniz touch çalışıyor respring atamayın reboot veriyor gereksiz bişiler kurmayın reboot atıyor

Gene hata verdi

Ekran görüntüsü 2020-11-01 00-30-11.pngböyle bir hata

Right before trigger yazısında ses kısma tuşunu bırakıyorsunuz gerisini kendisi yapıyor.
ya tuş bırakma zamanını kacırıyorsunuz ya usb kablosunda sıkıntı var yada usb giriş portunuz yanlış usbmuxd güncel olmaya bilir.

ne yaptıysam olmadı hocam akşamdan beri denemediğim yol kalmadı sürekli aynî hatayı veriyor yoruldum valla başka zaman uğraşıcam yardımlarınız için teşekkürler

18934a912966997fa4afcf4fabbf1ff3.jpg

13.7 sürüm iphone 7 de bende aynı hatayı almaya başladık çözümünü bilen varmı tam jeilbreak yapıcam elmada bi restart yapıyor normal açılıyor telefon chakra1n de gelmiyor ekrana

Hocam Checkra1n Çalıştırmadan önce sırayla böyle yapar mısınız bu hata çıkmasına rağmen ben ios 13.3'de jailbreak yapabiliyorum

sudo su yazın super su komutlarını verin
sudo checkra1n yazın cihazını dfu moda alıp devam edin ben daha önce bu hatayı böyle çözdüm o ekranı her jb yaptıgımda görüyorum ona rağmen jailbreak yapıyorum

Hocam Checkra1n Çalıştırmadan önce sırayla böyle yapar mısınız bu hata çıkmasına rağmen ben ios 13.3'de jailbreak yapabiliyorum

sudo su yazın super su komutlarını verin
sudo checkra1n yazın cihazını dfu moda alıp devam edin ben daha önce bu hatayı böyle çözdüm o ekranı her jb yaptıgımda görüyorum ona rağmen jailbreak yapıyorum

ios 14 e güncelledim hocam dün geri dönüş yok artık malesef

ios 14 e güncelledim hocam dün geri dönüş yok artık malesef

Konunun başlıgını okur musun Hocam Bu jailbreak aracı ios 14.0.1 ve 14.1 için yayınlanan bir araç o yüzden istersen ubuntu kurup tekrar jailbreak yapabilirsin

Konunun başlıgını okur musun Hocam Bu jailbreak aracı ios 14.0.1 ve 14.1 için yayınlanan bir araç o yüzden istersen ubuntu kurup tekrar jailbreak yapabilirsin

okudum ustam akşamdan beri uğraşıyorum o kod lar la Video larını izledim adım adım uyguladım ubuntu ile dfu moda alıp başka bi sorunu var bende hep aynı hatayı veriyo aşamadım o hatayı bu türlü

okudum ustam akşamdan beri uğraşıyorum o kod lar la Video larını izledim adım adım uyguladım ubuntu ile dfu moda alıp başka bi sorunu var bende hep aynı hatayı veriyo aşamadım o hatayı bu türlü

Rainstorm hatasıdır kesin daha önceden onu kurduysan cat kodları ile kaldır onu

Rainstorm hatasıdır kesin daha önceden onu kurduysan cat kodları ile kaldır onu

daha önce hiç duymadım
6350afd10070b1c2f36f416c3f1f0325.jpg

farklı chakra1n ve farklı kodlar la deniyorum şuanda ama sureklı burda kalıyor çıkmayacam bu işin içinden galiba

bu arada linux tan deniyorum mac yok

boot etmiyor telefonu

daha önce hiç duymadım
6350afd10070b1c2f36f416c3f1f0325.jpg

farklı chakra1n ve farklı kodlar la deniyorum şuanda ama sureklı burda kalıyor çıkmayacam bu işin içinden galiba

bu arada linux tan deniyorum mac yok

en son Checkra1n kurulu olmalı 0.11.0 olan
İos 14 destek veren o çünkü

- [*]: Waiting for DFU devices
- [!]: USBMUX Error (error code: -79)
- [!]: Unknown error (error code: -79)
- [*]: Exploiting
- [*]: Checking if device is ready
- [*]: Setting up the exploit (this is the heap spray)
- [*]: Right before trigger (this is the real bug setup)

burdan sonra boot etmesi gerekiyor telefonu ama benim cihaz etmiyor bu sorunu çözen varmı

en son Checkra1n kurulu olmalı 0.11.0 olan
İos 14 destek veren o çünkü

ebe10c7cb8d9ef4c6ddde225e8a3b817.jpg

hocam 11 sürümünü kullanıyorum zaten ama hep burda kalıyor boot etmiyor hiç Bir şekilde

Geri