Duyuru Jailbreak - Sıkça Sorulan Sorular & Sormak İstedikleriniz

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Merhaba Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, soru sorabilirsiniz..
, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz. Aynı soruları TEKRAR TEKRAR sormak bizim için site için zor duruma düşürebilir.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Topraklama

Üye
Apple Sever
Konular
3

Topraklama

Üye
Apple Sever
Konular
3
ayrı ayrı konu açmaktansa. jailbreak ile ilgili sorunlar burdan belirtiniz .arkadaşalar
merhaba iPhone X 14.4.2 versiyonu olan telefonumu şifreleri kaldırarak jailbreak yaptım şimdi jailbreak silinmesin diye sürekli şifresiz kullanmak zorunda mı kalıyorum yoksa bunun için ekstra bir yöntem tweak var mı yardımcı olursanız sevirim şimdiden teşekkürler

DanqerLine

Emekli Yönetici
Elit Üye
Apple Sever
Konular
286

Merser

Apple Sever
Konular
0
Semirestore ve succession arasında bir fark varmı hangisini yapmayalıyız ?

SaianSS

Üye
Apple Sever
Konular
2
Semirestore ve succession arasında bir fark varmı hangisini yapmayalıyız ?
Bende cihazı sıfırlama aşamasındayım, forumda dolanıp duruyorum. Benim de bu cevaba ihtiyacım var =)
Artı bir iki soru sormak istiyorum;
Şuan 13.3.1 sürümde jbli olarak kullanıyorum. ve 3.5 sürüme unc0ver ile geçmek istiyorum.
Cihazı sıfırladıktan sonra 13.5 sürüme nasıl geçebilirim? Yani cihaz açılışta son sürüme yükseltir mi? Yoksa olduğu sürümde mi açılır?
13.5 sürüme ait shsh kaydım var, bu sürüme nasıl yükselteceğim? itunes mi kullanmam gerekiyor? Teşekkürler.

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
haberler gelmeye basladı. Siguza dosyalada değişiklik. yapmaya devam ediyor

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    53.5 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    35.8 KB · Görüntüleme: 14

SaianSS

Üye
Apple Sever
Konular
2
Bende cihazı sıfırlama aşamasındayım, forumda dolanıp duruyorum. Benim de bu cevaba ihtiyacım var =)
Artı bir iki soru sormak istiyorum;
Şuan 13.3.1 sürümde jbli olarak kullanıyorum. ve 3.5 sürüme unc0ver ile geçmek istiyorum.
Cihazı sıfırladıktan sonra 13.5 sürüme nasıl geçebilirim? Yani cihaz açılışta son sürüme yükseltir mi? Yoksa olduğu sürümde mi açılır?
13.5 sürüme ait shsh kaydım var, bu sürüme nasıl yükselteceğim? itunes mi kullanmam gerekiyor? Teşekkürler.
Yok mu cevap verebilecek biri!
?

SaianSS

Üye
Apple Sever
Konular
2
SHSH kaydınız var ise. geçebilrsiniz. birde yeni yntem ile 14.8.1 geçiş var. videolarv yapılmıştı
Sadece 13.5 e ait SHSH kaydım var. Nasıl yapabilirim? Video veya konu başlığı var mı rica etsem? Önce succesion ile cihazı mi sıfırlayacağım? Sonrasında ne yapacağım bilmiyorum

Paloma

Apple Sever
Konular
1
Merhabalar bu aralar başım beladan kurtulmuyor😂 Sorun Şu Telefondan (İphone 7 Plus Yazılım 14.3) Tiktoktan Kimseyi Takip edemiyorum Aynı Tiktok hesabıyla İpad den denediğimde takip edebiliyorum. RestoreRootfs yaptığım halde tiktoku silip yüklediğim halde 5 kez hard reset attığım halde jailbreak olmadan denediğim halde hatta sonrasında İcleanerPro ile dosya dizinleri herşeyi temizlediğim halde sonrasında Filza ile Tweaklerin kayıtlı olduğu bu dosyaya Library/MobileSubstrate/Dynamic Libraries baktığım halde zaten içi boştu Hiçbir türlü Tiktoktan kimseyi takip edemiyorum. Şuna Eminim RestoreRootfs yapılsa tweakler silinse bile sistemde bir yerde duruyor tweakler sizce başka hangi dosyalardadır Filza ile eskiden kurduğum tweaklerin ismini aratıyorum çıkmıyor yani tiktok takibine engel olan o tweak RestoreRootfs yapmış olsamda bir yerde etkin ve Tiktok takip yapmama izin vermiyor onu bulup silmem lazım bu durumu nasıl çözerim sizce? Not: Succession Tam Restore Tweak ini kullanmak istemiyorum malüm elma riski yada veri kaybetme riski olduğu İçin

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
49
Merhabalar bu aralar başım beladan kurtulmuyor😂 Sorun Şu Telefondan (İphone 7 Plus Yazılım 14.3) Tiktoktan Kimseyi Takip edemiyorum Aynı Tiktok hesabıyla İpad den denediğimde takip edebiliyorum. RestoreRootfs yaptığım halde tiktoku silip yüklediğim halde 5 kez hard reset attığım halde jailbreak olmadan denediğim halde hatta sonrasında İcleanerPro ile dosya dizinleri herşeyi temizlediğim halde sonrasında Filza ile Tweaklerin kayıtlı olduğu bu dosyaya Library/MobileSubstrate/Dynamic Libraries baktığım halde zaten içi boştu Hiçbir türlü Tiktoktan kimseyi takip edemiyorum. Şuna Eminim RestoreRootfs yapılsa tweakler silinse bile sistemde bir yerde duruyor tweakler sizce başka hangi dosyalardadır Filza ile eskiden kurduğum tweaklerin ismini aratıyorum çıkmıyor yani tiktok takibine engel olan o tweak RestoreRootfs yapmış olsamda bir yerde etkin ve Tiktok takip yapmama izin vermiyor onu bulup silmem lazım bu durumu nasıl çözerim sizce? Not: Succession Tam Restore Tweak ini kullanmak istemiyorum malüm elma riski yada veri kaybetme riski olduğu İçin
Herşeyi denediysen tam restore denemekten başka çaren kalmayabilir.

Paloma

Apple Sever
Konular
1
Herşeyi denediysen tam restore denemekten başka çaren kalmayabilir.

Demekki RestoreRootfs yapılsa bile tweakler sistemde bir yerde kalıyor telefonda tiktoktan kimseyi takip edemiyorum ama jailbreaksiz ipad de takip edebiliyorum aynı hesapla RestoreRootfs yaptığım halde bu kalan tweaklerin hangi dosyada olduğunu bilsem Filza ile sileceğim bana bu bilgi gerekli hocam

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Demekki RestoreRootfs yapılsa bile tweakler sistemde bir yerde kalıyor telefonda tiktoktan kimseyi takip edemiyorum ama jailbreaksiz ipad de takip edebiliyorum aynı hesapla RestoreRootfs yaptığım halde bu kalan tweaklerin hangi dosyada olduğunu bilsem Filza ile sileceğim bana bu bilgi gerekli hocam
yine sonuçta kalıyor silsenizde sistemdfe kalıntı meydana gelmiş oluyor cihazı komple restore etmeniz gerekiyor
Semirestore veya succession ile yapmanz gerek veya restorerootfs edip cihazı ayarlardan sıfrlamanız gerekiyor aynı sürüme

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090

eismo

Apple Sever
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, soru sorabilirsiniz..
Dopamine jailbreak kurulu cihazımda CarBridge kurmaya çalıştığımda, fotoğrafta görüldüğü gibi takılıp kalıyor.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2024-02-28 saat 21.08.17_040ae1e0.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-28 saat 21.08.17_040ae1e0.jpg
    26.2 KB · Görüntüleme: 4
Geri