OnlineNotify

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Sürüm: 3.3.2 repomuzda son sürüm eklendi

TheLastMohikan

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Serkan
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 15 Pro
Konular
260
Sürüm: 3.3.3 repomuzda güncel edildi .

rızabaycan21

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
46
Arkadaşlarınızın WhatsApp'ta çevrimiçi olmasını beklemekten bıktınız mı?
Seçtiğiniz WhatsApp arkadaşlarınızı izlemek için bir çimdik var; çevrimiçi / çevrimdışı durumu hakkında WhatsApp'ın dışından ve içinden bildirimde bulunmanızı sağlar. Kişilerinizden herhangi biri sohbetinize yazmaya başladığında da size bildirecektir.

Özellikler
• Seçilen kişiler çevrimiçi / çevrimdışı olduğunda WhatsApp içinde ve dışında bildirim alın. (Yalnızca OnlineNotify kayıtlı kullanıcılar tablosunda seçtiğiniz kişiler için çalışır)
• Kişilerinizden herhangi biri bir mesaj yazmaya başladığında bildirim alın. ('Seçilenler için yazmayı' seçeneği etkinleştirmediyseniz tüm kişileriniz üzerinde çalışır)
• Bir kişinin gönderdiği iletileri okuduğunda bildirim alın.
• Sık Kullanılanlar Listesi ve Grup Bilgileri Sayfası: Kişilerin durumlarını son kişileri ile değiştirin ve çevrimiçi kişilerin yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Sohbet listesindeki çevrimiçi kullanıcıların yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Dışarıda Bildirimlerin çalışabilmesi için WhatsApp'ın internete bağlı olması ve arka planda çalışması gerekir; diğer bir deyişle, bildirim dışı bildirimleri etkinleştirirseniz, uygulama arka planda olsa bile WhatsApp'da 'Çevrimiçi' olarak gösterilir.
• Zaten bildiğiniz gibi, iPhone kilitlendiğinde wifi kapanır ve WhatsApp bağlantısını keser ve bildirimlerin dışında kalır. Bunu önlemek için, Dışarıda Bildirimler etkinleştirildiğinde, OnlineNotify kilitli olduğunda cihazınızın WiFi'yi kapatmasını önleyecektir.
• Dışarıdaki bildirimler pil tüketiminizi biraz arttırır.
• Son görüşünüzü Watusi veya herhangi bir değişiklikle saklıyorsanız, OnlineNotify işe yaramaz.

Talimatlar
• OnlineNotify ayarları WhatsApp ayarlar sayfası içindedir
• OnlineNotify sekonundaki cihazlarınızın Ayarlar Uygulamasına giderek, diğer WhatsApp sürümlerinde OnlineNotify'ı çalıştırabilirsiniz.

Not: OnlineNotify belirli saatlerde uyku moduna geçiyor, bu sorunun çözümü daha gelmedi. Bigboss üzerinden satın alım yapılmadığından aşağıdaki repodan ekleyebilirsiniz.

Repo
Sürüm: 3.3.3
Çeviri : @onderazazi
Düzenleme: @OkkoOkan
Uyumluluk: iOS 9 - 14.5

Ekli dosyayı görüntüle 11557

teşekkürler . arkadaşlar .. yeni sürüm sorunsuz

SheSouL

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
33
yeni sürüm için teşekkürler :)

resimkulubu

Apple Sever
Konular
1
Bu tweak gibi Telegram için de yok mu?

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623
Sürüm: 3.3.4 repomuzda güncel edildi

MKurumanoglu

Apple Sever
Konular
1
Ekli olmadığım ve engellendiğim kişi içinde yarar mı?

blackwindow11

Apple Sever
Konular
0
Merhaba. Whatsapp uygulamaya giriş yapmadan ''yanıtla'' yaparak yapılan konusmalarda da 'online' olarak algılayabiliyor mu acaba?
Eğer algılamıyorsa algılayan farklı bir uygulama var mıdır?

edit: ne yazık ki bildirimden yanıtlanırsa online göstermiyor.

Son düzenleme:

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
Sürüm: 3.3.8k repomuza güncel edildi

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
Bildirim yerine whatsapp içindeyken kişi online olduğunda sadece işaret gösteriyormu

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Bildirim yerine whatsapp içindeyken kişi online olduğunda sadece işaret gösteriyormu
okadarını bilmiyorum . ama • Seçilen kişiler çevrimiçi / çevrimdışı olduğunda WhatsApp içinde ve dışında bildirim yada bbiri bir mesaj yazmaya başladığında bildirim göztwriyor .. işaret verdigini bilmiyorum..

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
okadarını bilmiyorum . ama • Seçilen kişiler çevrimiçi / çevrimdışı olduğunda WhatsApp içinde ve dışında bildirim yada bbiri bir mesaj yazmaya başladığında bildirim göztwriyor .. işaret verdigini bilmiyorum..
Teşekkürler

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Arkadaşlarınızın WhatsApp'ta çevrimiçi olmasını beklemekten bıktınız mı?
Seçtiğiniz WhatsApp arkadaşlarınızı izlemek için bir çimdik var; çevrimiçi / çevrimdışı durumu hakkında WhatsApp'ın dışından ve içinden bildirimde bulunmanızı sağlar. Kişilerinizden herhangi biri sohbetinize yazmaya başladığında da size bildirecektir.

Özellikler
• Seçilen kişiler çevrimiçi / çevrimdışı olduğunda WhatsApp içinde ve dışında bildirim alın. (Yalnızca OnlineNotify kayıtlı kullanıcılar tablosunda seçtiğiniz kişiler için çalışır)
• Kişilerinizden herhangi biri bir mesaj yazmaya başladığında bildirim alın. ('Seçilenler için yazmayı' seçeneği etkinleştirmediyseniz tüm kişileriniz üzerinde çalışır)
• Bir kişinin gönderdiği iletileri okuduğunda bildirim alın.
• Sık Kullanılanlar Listesi ve Grup Bilgileri Sayfası: Kişilerin durumlarını son kişileri ile değiştirin ve çevrimiçi kişilerin yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Sohbet listesindeki çevrimiçi kullanıcıların yanında bir çevrimiçi gösterge ekleyin.
• Dışarıda Bildirimlerin çalışabilmesi için WhatsApp'ın internete bağlı olması ve arka planda çalışması gerekir; diğer bir deyişle, bildirim dışı bildirimleri etkinleştirirseniz, uygulama arka planda olsa bile WhatsApp'da 'Çevrimiçi' olarak gösterilir.
• Zaten bildiğiniz gibi, iPhone kilitlendiğinde wifi kapanır ve WhatsApp bağlantısını keser ve bildirimlerin dışında kalır. Bunu önlemek için, Dışarıda Bildirimler etkinleştirildiğinde, OnlineNotify kilitli olduğunda cihazınızın WiFi'yi kapatmasını önleyecektir.
• Dışarıdaki bildirimler pil tüketiminizi biraz arttırır.
• Son görüşünüzü Watusi veya herhangi bir değişiklikle saklıyorsanız, OnlineNotify işe yaramaz.

Talimatlar
• OnlineNotify ayarları WhatsApp ayarlar sayfası içindedir
• OnlineNotify sekonundaki cihazlarınızın Ayarlar Uygulamasına giderek, diğer WhatsApp sürümlerinde OnlineNotify'ı çalıştırabilirsiniz.

Not: OnlineNotify belirli saatlerde uyku moduna geçiyor, bu sorunun çözümü daha gelmedi. Bigboss üzerinden satın alım yapılmadığından aşağıdaki repodan ekleyebilirsiniz.

Repo
Sürüm: 3.3.12k
Çeviri : @onderazazi
Düzenleme: @DeliTurK
Uyumluluk: iOS 9 - 14.8.1

Ekli dosyayı görüntüle 11557
Sürüm: 3.3.12k repomuza güncel edildi

Batik

Apple Sever
Konular
2
jailbreaksiz olarak yapma şansımız varmı acaba

deepcx

Apple Sever
Konular
2
Merhaba, tweak'ı 1 senedir kullanıyordum fakat bir süredir çalışmıyor(hiçbir fonksiyonu). Ya uygulama artık destek vermeyi bıraktı ya da lisans sorunu yaşıyorum. Sorun nedir acaba çözülebilir mi? Sadece bende mi sorun var yoksa? Oluşturduğum hesaptan çıkış alıp yeni hesap açtım fakat yine lisans olmadı(restore license desem bile).

Konuyu düzenliyorum, 2. cihazımda sadece Watusi 2 ve Stalky kuruluydu, ikisi de lisanslıydı. Az önce Online Notify kurdum ve diğer tweaklar'ın lisansları da kalktı. Whatsapp içinde reklam görmeye başladım... Online Notify kurmadan önce sorun yoktu :/ Lisans sorununu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Geri