ReProvision | Tweak iOS 10- 13 ( İmpactor ve geliştirici hesabına son ! )

bunun gibisi yok çok iyi bir tweak..

ReProvision arka planda 6 saattir çalışıyor gözüküyor.sizde de aynı sorun varmı. kaldırıp tekrar kurdum ama hergün aynı 3 saat 4 saat arka planda çalışıyor. gözüküyor..

ReProvision arka planda 6 saattir çalışıyor gözüküyor.sizde de aynı sorun varmı. kaldırıp tekrar kurdum ama hergün aynı 3 saat 4 saat arka planda çalışıyor. gözüküyor..

çalışsadasıkıntı vermiyor.. sorun bu devaloper hesapları yüzünden kurtarıcı diyebilirim..

gece %100 sarj sabah %49 arkada en çok çalışan reprovision

benim imzam 1 haftalık oldu nasıl 1 yıl yapabilirim

benim imzam 1 haftalık oldu nasıl 1 yıl yapabilirim

Sıkınttı etmeyin Reprovision tekrar uygulamayı açın ve ADD tıklayıp yuklediginizde otomaik 7 gün eder.. 2 gün kalada otomatik.. edecektir.. etmezse.. dedigimi yapın..

@DeliTurK müdür senin ayarların nasıl 17 saattir arka planda çalışıyor gözüküyor pile sıkıntı bu durum

@Damla delitürk yoğun dönüş yapmadı geliştirici ile görüştüm. yeni güncelleme v0.4.3 ile düzeltti sağolsun şu anda sorunum yok repoda da güncel değil tweak

hiç sorun yok arka planda çalışırken pil kullanımı ile ilgili sorunu düzeltmiş
Fazla kullanım yüzünden kaldırdım ben açıkcası. 24 saatte 3-6 saat arası kullanımda bulunuyordu.

@Baskan bu tweaki takibe aldık zaten. Bu gibi kalıcı ve sürekli güncelleme alabilecek tweaklerin Tr Yama ları olması gerekir. Kullananlar olumsuz dönüş yapmazlarsa eğer, Türkçe yapma yapmayı düşünüyoruz. kullanan üyelerimizin geri bildirimini bekliyoruz. Aşırı şarj tüketimi, diğer tweaklerle çakışma durumu vs. Konularda geri dönüşleri bekliyoruz.

ios 12.1.4 cihazımda çalışmadı. Tweak ana ekrana yükleniyor. Ancak uygulama simgesine tıkladığımda açar gibi yapıyor ve açmadan atıyor.

çalışıyor kaldırın birde.. yeni sürümü olan bu repodan deneyin..

Verdiğiniz repodan yeni sürümü (0.4.4) yükledim, sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim.

< kiimo (0.4.2 sürüm), hackyouriphone (0.4.2 sürüm) ve trappledestek (0.4.3 sürüm) repolarında bulunan sürümler benim cihazımda çalışmadı. >

Yeni Mesajlar

Geri