Unc0ver + Odyssey Taurine Sertifikası Bilgisayarsız Linkler

system of a down

Apple Sever
Konular
2
Arkadaşlar telefon şarj bitti açtıktan sonra doğrulama istedi silip tweakbox aracılığıyla yeniden yüklemek istedim ama siyah icon olarak kalıyor tıkladığımda yeniden deneyin diyor jailbreakfuns sitesinden denedim olmadı şimdi yükle dediğimde ana ekrana düşmüyor bile hemen geri gidiyor tweakbox sildim yükledim ama yok ne yapmalıyım pc im yanımda değil cydia imp ile kuramam??
cihaz iphone 6s sürüm ios 12.2

Konular
390
Ya aslında ben Filza dan Cydia klasöründen bişey sildim cydia açılmadı uncover sildim yüklemek için adres bulamadım

uncover için.. pc şart.. telden olmuyorsa... 3 u tolls çok basit. 30 saniyede atıyor... @DeliTurK video yapıyor .. şu an

Konular
390
Neden beni anlamak istemiyorsunuz ya ben uncover i telden indirebileceğim bi adres istedim

eski yazım ? demekki olmuyor telden olsa bizde açıklama yapardık ama malesef.. telden olmuyor sorun var devaloper hesaplar dan kaynaklı? demiştim?

tüm sielerden deneyin anlatamıyorum ben arkadaşım bayanım nasıl anlatmam gerekiyor

umarım olur..

Tweakboks

memet47

Apple Sever
Konular
17
eski yazım ? demekki olmuyor telden olsa bizde açıklama yapardık ama malesef.. telden olmuyor sorun var devaloper hesaplar dan kaynaklı? demiştim?

tüm sielerden deneyin anlatamıyorum ben arkadaşım bayanım nasıl anlatmam gerekiyor

umarım olur..

Tweakboks
Teşekkür ederim ablacım

Konular
390
my phone died and now I can't open uncovered

reddit..

The issue is your certificate expired. Delete the Unc0ver app then go to jailbreaks.fun and reinstall from there and approve their certificate. Or reinstall via Cydia Impactor.

Certifika SORUNU 7 GÜN bitmeden Reprovision ile yeniden dolmadan yüklemek yada 3utols yada ciydia impactor ile diyor .. 3utools basit 20 saniye hesap yok ipa yok direk basıp yüklüyuorsun bukadar ..

merak ettme açılır siteler tekrar yüklersin.. ama ne zmaan açılır umarım gelir hemen bazen aktif oluyor
. @memet47

Cydia açılmıyorsa siteleri bekle verdigim arada dene... arkadaşım.

memet47

Apple Sever
Konular
17
Geliyor indiriyorum iniyorda ama açmak istiyiuorum beyaz ekran tek kalıyor bazen açılıyor jb diyorum 2 de takılı kalıyor

baylaf42

Apple Sever
Konular
13
Arkadaslar 6s plus cihazıma 12.4 ü yükledim yedeklemeyi yüklüyorum ota güncelleme olmamasına ragmen ota güncelleme hatası veriyor ayarlardan sıfırladım yedeklemeyi tekrar kurdum denedim fakat yine aynı hatayı veriyor şimdi tekrar ps den 12.4 ü kuruyorum basıl yapabilirim tekrar yedeklemeyi kurdugumda aynı hatayı verirmi acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konular
167
Daha fazla  
Cihaz
iphone X
Arkadaslar 6s plus cihazıma 12.4 ü yükledim yedeklemeyi yüklüyorum ota güncelleme olmamasına ragmen ota güncelleme hatası veriyor ayarlardan sıfırladım yedeklemeyi tekrar kurdum denedim fakat yine aynı hatayı veriyor şimdi tekrar ps den 12.4 ü kuruyorum basıl yapabilirim tekrar yedeklemeyi kurdugumda aynı hatayı verirmi acaba

Yedek atmadan yap sıfırla. Ve ilk cydia kur temiz Sonra uygulamalı kur çalışacak kendine geldi cydia arkadaşım. Yedeksiz yap

baylaf42

Apple Sever
Konular
13
Şimdi açıldı cihaz deniyorum jailbraek yaptıktan sonra yedegi kurabilirmiyim

Geri