Unc0ver + Odyssey Taurine Sertifikası Bilgisayarsız Linkler

system of a down

Apple Sever
Konular
2
Arkadaşlar telefon şarj bitti açtıktan sonra doğrulama istedi silip tweakbox aracılığıyla yeniden yüklemek istedim ama siyah icon olarak kalıyor tıkladığımda yeniden deneyin diyor jailbreakfuns sitesinden denedim olmadı şimdi yükle dediğimde ana ekrana düşmüyor bile hemen geri gidiyor tweakbox sildim yükledim ama yok ne yapmalıyım pc im yanımda değil cydia imp ile kuramam??
cihaz iphone 6s sürüm ios 12.2

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,093

josepH

Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Konular
472
** Sertifikalar Apple tarafından iptal edildiğinden doğrudan yükleme devre dışı bırakıldı. Ne zaman düzelir bilinmez ama .. Telegram; grubdan söylenecektir.. arada deneyiniz..

21huseyin

Çevirmen
Apple Sever
Konular
5
Unc0ver.dev sitesinden yükleniyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

21huseyin

Çevirmen
Apple Sever
Konular
5

Ayrıca sertifikası iptal edilmiş bir unc0ver sürümü hala cihazınızda yüklüyse Safari geçmişini silip cihazı uçak moduna aldıktan sonra ayarlardan profillere gidip uygulamayı doğrula derseniz doğruluyor.Denedim oldu bu şekilde.

Not:Kendi mesajımı düzenlerken başka bir mesaj olarak tekrar yazıldı.Üsttekini silebilirsiniz.

Keten48

Apple Sever
Konular
22

Ayrıca sertifikası iptal edilmiş bir unc0ver sürümü hala cihazınızda yüklüyse Safari geçmişini silip cihazı uçak moduna aldıktan sonra ayarlardan profillere gidip uygulamayı doğrula derseniz doğruluyor.Denedim oldu bu şekilde.

Not:Kendi mesajımı düzenlerken başka bir mesaj olarak tekrar yazıldı.Üsttekini silebilirsiniz.

Kardeşim yüklenmiyor ?

Canocall

Apple Sever
Konular
5
Selamın aleyküm hiçbir şekilde uncover yükleyemiyoruz aramızda Bilgisayarı olmayan arkadaşlarımız da var birinizden ricam şu siteden apk pure den uncover in son sürümünün ipasını upload edebilirse biZde bilgisayarsız yükleye biliriz ben denedim fakat telefondan hata verdi. Biriniz yükleye bilirse linkini atıp bizde ordan yükleye biliriz

DanqerLine

Emekli Yönetici
Elit Üye
Apple Sever
Konular
285
Selamın aleyküm hiçbir şekilde uncover yükleyemiyoruz aramızda Bilgisayarı olmayan arkadaşlarımız da var birinizden ricam şu siteden apk pure den uncover in son sürümünün ipasını upload edebilirse biZde bilgisayarsız yükleye biliriz ben denedim fakat telefondan hata verdi. Biriniz yükleye bilirse linkini atıp bizde ordan yükleye biliriz

sertfikalar yüzünden ipa ftpye atılsada yükleyemezsiniz.... ama appvalley sitesinden bir deneyin... arkadaşım

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,171

PC lazım fakat. Burdan bir deneyin isterseniz

Vural

Apple Sever
Konular
0
Cokernutda işlemioyor artık maalesef yapmıştım gitti yine appsync unıfıed yükle dediler bilmeden yükledim ne işime yarar bilmiyorum

Adım
burak
Cihaz
iPhone 11 pro
Konular
38

Vural

Apple Sever
Konular
0
Sonunda mobil yüklemeyi buldum yükleyemeyen olursa yardımcı olurum yinede teşekkür ederim dost ?

Geri