Palera1n Jailbreak Windows/Ubuntu Usb (TR) Denendi! Video Eklendi!

hamitmaran

Apple Sever
Konular
2
05.03.2023 kodlarda bir değişiklik yok yükleme boyutları değişiyor jailbreak yapılması konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Birkaç tweak denemeleri yüzünden jailbreak defalarca gitti tekrar üstüne jailbreak sorunsuz kurabiliyorum.
Uyumlu tweakler için destek alabilirsiniz.
Ekstra deneyip,bu listede olmayan ve sıkıntı yaşamadığım tweak x kullandığım için edge tweak'i çalışıyor.
Sizlerin de bu liste dışında uyumluluk sorunu yaşamadığınız tweakler var ise yazarsanız herkes faydalanır.Şimdiden teşekkürlerimle 🙌

Sadikoglu08

Apple Sever
Konular
0
Başka formdaki de benim çünkü. Konuyu açan benim.

İphone 8 iOS 14.6 hangi araçla Jailbreak yapmam gerekiyor? Sürümü yükseltmek istemiyorum çünkü carbridge diğer sürümler ile uyumlu değil sanırım. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İbrahimmmmm

Üye
Apple Sever
Konular
3
Selam şimdi şöyle bir durum oluyor herşey güzel bu sitenin reposundan ekliyorum bişeyler örnek sadece şunları yüklüyorum iCleaner Appsync. Filza locallappst bunlar evet bi kaç kez yeniden başlatıyorum sorun yok sonra cihaz kasılıyor kapatıp açtığımda jb yapamıyorum bot ediyor respgrng sonrası elmada kalıyor safe modda açabiliyorum restoreler vs bi çok yön denedim hep böyle cepheide kurmuyorum rocket de kurmuyorum cihaz x sürüm 16.3.1

Geri