Palera1n Jailbreak Windows/Ubuntu Usb (TR) Denendi! Video Eklendi!

hamitmaran

Apple Sever
Konular
2
Sorunsuz bir şekilde jailbreak işlemi bitiyor terminal üzerinde de “Enjoy” yazısını görüyorum fakat telefon açıldıktan sonra wifi’ye bağlıyorum Palera1n uygulaması hiç bir şekilde gelmiyor sorunun kaynağı nedir acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim. Cihazım 6s 32 GB 15.7.2 sürümü.
Görmediğinizde veya aramanızda da çıkmıyor ise tekrar denemeniz gerekiyor maalesef.

defjeam

Üye
Apple Sever
Konular
10
15.6.1 sürümüne oluyor mu ?

Tuncay

Apple Sever
Konular
0
Sorunsuz bir şekilde jailbreak işlemi bitiyor terminal üzerinde de “Enjoy” yazısını görüyorum fakat telefon açıldıktan sonra wifi’ye bağlıyorum Palera1n uygulaması hiç bir şekilde gelmiyor sorunun kaynağı nedir acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim. Cihazım 6s 32 GB 15.7.2 sürümü.
Telefondan iPhone mi bulu kapatın.
Cihazda daha önce şifre kullandıysanız şifreyi kaldırıp yapıyorsanız olmuyor malesef.
Ya ayarlardan cihazı komple sıfırlayacaksınız.Yada yazılımı tekrar yükleyeceksiniz.Sonra ilk kurulumda şifre oluşturmayacaksınız.
Yani cihazı ilk kullanmaya başladığınızda şifre hiç olmayacak.
Sonra tekrar Jailbreak i deneyin palera1n ekrana gelecektir.
Benimde aynısı oldu.Cihaza yazılımı geri yükledim sorun çözüldü.
Yedek almayı unutmayın!!

furkanguzel

Apple Sever
Konular
0
Telefondan iPhone mi bulu kapatın.
Cihazda daha önce şifre kullandıysanız şifreyi kaldırıp yapıyorsanız olmuyor malesef.
Ya ayarlardan cihazı komple sıfırlayacaksınız.Yada yazılımı tekrar yükleyeceksiniz.Sonra ilk kurulumda şifre oluşturmayacaksınız.
Yani cihazı ilk kullanmaya başladığınızda şifre hiç olmayacak.
Sonra tekrar Jailbreak i deneyin palera1n ekrana gelecektir.
Benimde aynısı oldu.Cihaza yazılımı geri yükledim sorun çözüldü.
Yedek almayı unutmayın!!
Hocam 2 kere telefonu DFU moduna alıp iTunes üzerinden sıfırdan yazılım atım kurulumda da ne şifre koydum nede iCloud'a giriş yaptım. Yinede jailbreak işlemi bittikten sonra bir türlü Palera1n uygulaması gelmiyor. Önerebileceğiniz farklı bir şey varmıdır acaba?

hamitmaran

Apple Sever
Konular
2
Hocam 2 kere telefonu DFU moduna alıp iTunes üzerinden sıfırdan yazılım atım kurulumda da ne şifre koydum nede iCloud'a giriş yaptım. Yinede jailbreak işlemi bittikten sonra bir türlü Palera1n uygulaması gelmiyor. Önerebileceğiniz farklı bir şey varmıdır acaba?
İlk jailbreak yaptığımda başta ben de göremedim palera1n uygulamasını. PC’yi yeniden başlatıp ,tekrar başa dönüp en baştan kodları girerek yaptım ikincide palera1n uygulamasını görebildim birkaç güne video atacağım çözemeyenler için.

furkanguzel

Apple Sever
Konular
0
İlk jailbreak yaptığımda başta ben de göremedim palera1n uygulamasını. PC’yi yeniden başlatıp ,tekrar başa dönüp en baştan kodları girerek yaptım ikincide palera1n uygulamasını görebildim birkaç güne video atacağım çözemeyenler için.
En kısa sürede videonuzu bekliyoruz hocam.

Tuncay

Apple Sever
Konular
0
yapılış videosundaki kodlamalarla benim yaptıklarım biraz farklı.Bu biraz karışık gibi video yapayım ve kodlarıda atayım.Yaptığım gibi yaparsanız sorun yaşamazsınız herhalde.Çünkü 10 defa yapmışımdır palera1n i sorun yaşamadım.

hamitmaran

Apple Sever
Konular
2
Biraz karışık gibi ilk yapanlar zorlanabilir.Yanlış anlamayın sakın zahmet edip video hazırlamışsınız elinize sağlık.Bir video bende atayım hangisi kolay olursa onu yapsın arkadaşlar.
Herkesin algısı farklıdır. Size göre karışık gelebilir başkasına gelmez. Ayrıca karışık olan bişey yok her şey açık ve net bunun dışında farklı bir kod da girilmiyor. Yapacaksanız ayrı konu yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

suat

Apple Sever
Konular
0
Hocam video nerede göremiyorum

qweykp

Apple Sever
Konular
0
bunu iwishkem anlatmıştı bana işe yarıyor gerçekten

Spiritbreake

Apple Sever
Konular
0
Merhaba
9. adımdan sonra ekranda bir sürü yazı çıkıyor. Sonra "Reading work/ramdisk.dmg..." kısmında bekliyor ve "an error occured" hatası alıyorum. 4-5 kere arka arkaya denedim ama olmadı maalesef

Edit: Farklı tutorialler ile saatlerce uğraştıktan sonra hallettim. Farklı bir eski laptopta denedim ve sorunsuz çalıştı. Halbuki ilk denediğim cihaz da intel işlemciye sahipti.

Paylaşım için çok teşekkür ederim

Bir sorum olacak, reboot durumunda tekrar aynı işlemleri baştan mı yapmamız gerekiyor ?

Son düzenleme:
Geri