Taşınabilir Checkra1n Uygulaması - Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buraya kadar geldim, start yaptım dfu moduna geçti ama tlf bi şey gelmedi

Cihazım İPhone 6s

eksik bi şey mi yapıyorum?

şimdi usb çıkarıp teli açın sonra usb takıp start deyin.. recovery moda alacak göztergedeki işilemleri tek tek yapın olacak

Ekli dosyalar

• ADE764C7-09BB-48C6-8009-1079B11A69E8.jpeg
    ADE764C7-09BB-48C6-8009-1079B11A69E8.jpeg
    112.2 KB · Görüntüleme: 17
Start dediginiz an menü gelecek tleefon görünümlü home power basma resimleri .. 1 2 3 kısmdan oluşan .. o kısımda denileni .sırayla yapmanız gerek olmadı video yapacaktır @DeliTurK

Son düzenleme:
şimdi usb çıkarıp teli açın sonra usb takıp start deyin.. recovery moda alacak göztergedeki işilemleri tek tek yapın olacak
Cydia geldi sonunda, ama ekli kaynakların içi boş.

Yeni baştan yapmaya çalıştım, şimdi hiç olmuyo. 😭😭😭

Geç gördüm kusurabakmayın cydia kaynaklı hatalar olabiliyor bazen bi arkadaşın cydia geldi kaynaklar gözükmüyr birinde checkrain geliyor cydia yüklenmiyor değişik hatalar var nedendir bilmiyorum. checkrain içinden restore yapın tekrar deneyin olması lazım olmuyorsada cihaz dfu modunda sıfırlanması lazım başka çözüm bilinmiyor. En sağlam macbooktan yapılanlar bu alt uygulamarda hatalar çıkıyor maalesef. Bunları yaparkende cihazın şifresini ve icloudunu kaldırırsanız daha verimli sonuç alırsınız.

Sonunda oldu. Ancak yüklediğim tweak ler görünmüyor. Neden olabilir?

bunu baştan kurun düzelir diye düşünüyorum düzelmezse yazın tekrar

Ekli dosyalar

• 0BF6E399-B2DB-4252-954D-017CA5BC6A21.png
    0BF6E399-B2DB-4252-954D-017CA5BC6A21.png
    606.9 KB · Görüntüleme: 18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri