Taşınabilir Checkra1n Uygulaması - Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iphone xs uygalanabiliyor mu deneyen var mı

5s ve X cihazları olmak üzere sadece bu telefonlarda oluyor XS 13.3.1 uncover gelebilir bir kaç güne

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

13.4 desteklemiyor

İyi aksamlar iphone x 13.4 destekleyen bir yol gosterirmisiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam her şeyi yaptım dfu moduna aldım Jailbreak işlemi de bilgisayar ekranında başarıyla tamamlandı fakat telefon açıldığında checkra1n ekrana gelmedi sebebi nedir anlayamadım

xs max desteklemiyormu ? :(

İyi aksamlar iphone x 13.4 destekleyen bir yol gosterirmisiniz?

maalesef şu an bootra1n 13.4 desteklemiyor ama checkra1n yapabilirsiniz herhalde mac yardımıyla ya da oluyorsa ubuntu ile

maalesef şu an bootra1n 13.4 desteklemiyor ama checkra1n yapabilirsiniz herhalde mac yardımıyla ya da oluyorsa ubuntu ile

Eywallah dostum bir yol bir link bildigin warmi yol izleyebilicegim zahmet olmassa ?

Hocam her şeyi yaptım dfu moduna aldım Jailbreak işlemi de bilgisayar ekranında başarıyla tamamlandı fakat telefon açıldığında checkra1n ekrana gelmedi sebebi nedir anlayamadım

hangi cihaz ve hangi sürümü kullanıyırsunuz ?
bende x ve 13.3.1 var. dedikleirnizin aynısını bende yaşıyorum

İphone 7 GSM İOS 13.3 Cihazım, error 78 hatası alıyor. Üstelik ilk denemede başarılı olup fakat checkra1n uygulaması yüklenmedi!

güzel anlatım hiç bilmeyen biri bile kolaylıkla jb yapabilir

Telefonum iphone 6s sürümü 13.4.1
İlk defa dün windows 10 üzerinden checkra1n ile jaikbreaklemeyi başardım bu sabaha kadar da gayet iyi kullanıyordum ancak sabahleyin tel kapandı tekrar açtığımda checkra1n simgesi gitti ve cydia açılmıyor. Usb ile tekrardan jaikbreaklemeye çalışıyorum ama error 78 hatası alıyorum çözümü var mı?

Kusıra bakmayın arkadaşlar checkra1n i ilk kez deniyorum o yüzden acemiyim. Sorunu halletim verbose boot tikini aktif etmeyi unutmuşum. Tekrardan checkra1n simgesi geldi ve jaikbreak çalışıyor 👍🏻

13.5 sürümü için uygun mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri