Taşınabilir Checkra1n Uygulaması - Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
onu da denedim yine olmadı. sizi çok uğraştırdım, yardımlarınız için teşekkürler.

gruptan yaz.. destek versin doğu abi ... birebir.. arkadaşım.. yanlış bir şey ediyorsunuz.. olmadı uçak moduna alın .. 3g açık olsun incloud kapatın deneyin..

Son düzenleme:
Hata kodu 78 alan arkadaşlar için yazıyorum. Hata 78 kodunun nedeni cihaz acılma esnasında pc cihazı sadece sarj etme kısmında görüyor.Yani checkrain uygulamasının yüklenememe sebebide bu bu yüzden cihazı dfu modda jailbreak'i aktif ediyor sonra elma logosundayken jailbreak'i aktif ettikten sonra cihaz açılma kısmına yaklaştıgında usb ile bağlantısını kesiyor ve checkrain uygulaması ekrana gelmiyor. Ama cihazınızda jailbreak aktif oluyor. Yaptığım testler sonucunda ise ilk defa jailbreak yapacaksanız önce mac os x ile jailbreak yapmanız gerekiyor. Sonra cihazınız kapandığında ve tekrar açtığınızda checkrain uygulamasıda' kayboluyor haliyle tanışabilir checkrain ile tekrar jailbreak yaparsanız checkrain uygulaması gelmiyor ama cydia açılıyor tweaklar'iniz aktif oluyor. Eğer checkrain uygulamasını cihazınızda görmek istiyorsanız mac os x 'de jailbreak yapmanız gerekiyor.

gruptan yaz.. destek versin doğu abi ... birebir.. arkadaşım.. yanlış bir şey ediyorsunuz.. olmadı uçak moduna alın .. 3g açık olsun incloud kapatın deneyin..
cydia da görünüyor, ayarlarda görünmüyor.

cihazı sıfırlayıp yaptım, eski sisteminden kalan bi şeyler olamaz herhalde?

hata 78 kodu alıyorsan ilk jailbreakini mac os'da yapman gerekiyor.Mac os'da 1 kere jb yaparsan cydia falan düzelicek ileriki jailbreak yapımında taşınabilir checkrain kullanabilirsin.Senin şuan yapacağın tek şey mac os'da jb yapman tekrardan

arkadaşlar iPhone 7 ios 12.4’teyim 13.3.1’e güncelleyip taşınabilir checkra1n yapacağım yalnız hata kodu 78 alıp eldeki jailbreakten olmaktan çekiniyorum. Mac bulma imkanım da yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

Orta tuşu çalışmayanlar napıcak

0.9.8.1 etmek gerekirmi .. günceli

Teşekkürler

merhaba arkadaşlar , iphone 6s plus 13.3.1 cihazımı gayet güzei bir şekilde jailbreak yaparken, ipad mini 2 12.3.1 cihazımı bu yöntem ile jb yapmaya çalışırken " Right before trigger (this is the real bug setup ) yazıyor ilerlemiyor dfu modda :( bu hata ile karşılaşan varmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri